Anasayfa / AEK Atina / Telekom Bonn – AEK İddaa Tahmini 23.11.22

Telekom Bonn – AEK İddaa Tahmini 23.11.22

FIBA Şampiyonlar Ligi B grubu 4. hafta mücadelesinde Telekom Bonn Çarşamba günü saat 22:00’da AEK ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takım lehine 4.5 handikap belirlemiş.

Bonn bu grubun da BBL’nin de flaş ekiplerinden biri oldu bu sezon. Buradaki son 2 maçlarını üst üste kazandılar ve liderlik yarışında ben de varım dediler. Zaten iki kulvarın toplamına bakarsak 5 maçlık nefis bir galibiyet serisinin içindeler. Son 3 resmi maçlarını ligde oynamışlar, içerde Gottingen’i 9 ve Heidelberg’i tam 33 sayı farkla ezip geçerken haftasonu ise milli aradan sonraki ilk sınavda dişli rakipleri Hamburg’u deplasmanda tam 29 sayı farkla sahadan silmişlerdi. O maçta Shorts 24 sayı, 6 asist ile yıldızlaşırken, Morgan 19 sayı, 4 ribaund, Kratzer 18 sayı, 7 ribaund ve Malcolm 16 sayı, 9 ribaund ile diğer etkili isimlerdi.

AEK ise gruptaki diğer tüm takımlar 2 galibiyet elde ederken tek galibiyette kaldı. Dolayısıyla bu maçı kaybetmeleri durumunda BCL defterini erkenden kapatma tehlikesi ile karşı karşıya kalacaklar. Son 2 resmi maçlarına ESAKE sahnesinde çıkmışlar ve deplasmanda Lavrio’yı 18 ve içerde Ionikos’u 15 sayı farkla geçerek zayıf rakiplere karşı da olsa farklı kazanarak moral depolamışlardı. Frazier, Mitchell, McGriff takımın en güvendiği silahlar konumundalar. 

İki takım ilk olarak 25 Ekim’de karşılaşmışlar ve Bonn, Atina’da olmasına rağmen o maçı 66-73 ile kazanmayı başarmıştı. Hazır Karşıyaka da kaybetmişken liderlik koltuğu konusunda önemli bir avantaj elde etti Alman ekibi ve deplasmanda bile 7 sayı farkla yendikleri rakipleri karşısında evlerinde hata yapmayacaklarını düşünüyorum. Shorts ve Morgan liderliğinde son maçlarda da ne kadar formda olduklarını gösterdiler. Liderlik koltuğunu hakettiklerini düşünüyorum ve kazanırken düşük handikapı da geçmelerini bekliyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-4.5) – 1.43
intobet Oranı: MS 1 (-4.5) – 1.62
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Slovenya Ligi iddaa tahmin ve analizleri

KK Krka – KK Sentjur İddaa Tahmini 29.11.22

Slovenya Ligi 8. hafta mücadelesinde KK Krka Salı günü saat 21:00’da KK Sentjur ile karşılaşacak. …