Anasayfa / Bahçeşehir Koleji / Telekom Bonn – Bahçeşehir Koleji İddaa Tahmini 25.01.23

Telekom Bonn – Bahçeşehir Koleji İddaa Tahmini 25.01.23

FIBA Şampiyonlar Ligi Top 16 J grubu ilk maçında Telekom Bonn Çarşamba günü saat 22:00’da temsilcimiz Bahçeşehir Koleji ile karşılaşacak. intobet misafir takım lehine 11.5 handikap belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış henüz.

Bonn sadece BCL’nin değil yerel ligleri plan BBL’nin en dominant takımlarından birisi. Burada normal sezonu lider olarak tamamlayıp play-in oynamadan direkt Top 16 bileti kapmışlardı. BBL’de ise 16 maçta sadece 2 kere iş kazasına izin vererek 14 galibiyetle kendilerine 2. sırada yer buldular. Ayrıca her iki kulvarda bu sezon evlerinde çıktıkları son 10 maçın tamamını kazandıklarının da altını kalın bir şekilde çizelim. Son olarak BBL’de dişli rakiplerden Oldenburg’u tam 29 sayı farkla sahadan silmişlerdi!

Temsilcimiz ise grubunu 2. sırada bitirdikten sonra play-in serisinde Oostende ile karşılaşmış, beklenenden fazla zorlanmasına rağmen 2-1 ile geçerek adını Top 16 gruplarına yazdırmıştı. Son 2 maçlarını evlerinde oynamalarına rağmen iyi sinyaller vermemişlerdi. Play-in serisininm 3. ve son maçında kendi sikletlerinde olmayan Oostende’yi sahalarında ancak uzatma sonunda geçebilmişlerdi. BSL’de ise konuk ettikleri güçlü Fenerbahçe karşısında zaman zaman direnseler de 6 sayı farkla yenilmekten kurtulamadılar. O maçta Kartal’ı kaybettiler, sezonu kapattı. Boutsiele, Smith, Blazic, Yiğit ve Muhammed koç Ernak’ın en güvendiği isimler olacaklar. 

Koç Ilsalo yönetimindeki Bonn bu sezon şuana kadar sergilediği performansla BCL’de F4 hatta şampiyonluk adayları arasına girmiş durumda. Euroleague takımlarının takibinde olan Atom Karınca Shorts gerçekten müthiş bir sezon geçiriyor. Temsilcimiz son olarak güçlü Fenerbahçe karşısında dirençli bir oyun rotaya koymuştu ve bu maçta da durum farklı olmayacaktır. Boutsiele, Smith, Blazic, Yiğit ve Muhammed gibi formda isimlerin liderliğinde kolay pes etmeyip, en azından çift haneli farklar yemeyeceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: MS 2 (+11.5) – 1.68
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Arjantin Ulusal Basketbol Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Instituto de Cordoba – Riachuelo İddaa Tahmini 31.01.23

Arjantin Ligi 8. hafta erteleme maçında Institudo de Cordoba Salı günü saat 03:00’da Riachuelo ile …