Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Telekom Bonn – Ludwigsburg İddaa Tahmini 02.04.22

Telekom Bonn – Ludwigsburg İddaa Tahmini 02.04.22

Almanya easyCredit BBL 28. hafta mücadelesinde Telekom Bonn Cumartesi saat 21:30’da Telekom Bonn ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti için oranı 1.43 olarak açıklamışken Bets10 ise oranı 1.52 olarak belirlemiş.

Bonn 27 maçtan 20 tanesini kazandı ve liderlik koltuğunda oturmaya devam ediyor, tam anlamıyla bu sezonun sürpriz yumurtası konumundalar. Bu sezon Telekom Dome’da oynadıkları 14 maçtan 12 tanesini kazandıklarını ve 3 maçlık bir seri içinde olduklarını da belirtelim evlerinde, son olarak Bayreuth’u tam 21 sayı farkla ezip geçmişlerdi burada taraftarlarının önünde. Geçen hafta da yükselişte olan dişli rakiplerden Mitteldeutscher’i deplasmanda 5 sayı farkla 85-90 ile geçmişlerdi. O maçta Morgan 25 sayı, 6 ribaund, Jackson-Cartwright 15 sayı, 5 asist ve Kulvietis 13 sayı, 7 ribaund ile öne çıkan isimler olmuşlardı. 

Hem BBL’de hem de BCL’de fırtına gibi esen takımlardan biri olan Ludwigsburg da formda bir ekip. BBL’de 6 galibiyetlik güzel bir seri yakalamış durumdalar.  Son 2 deplasman maçlarında ise üst üste zayıf Giessen’i 17 sayı farkla ve dişli rakiplerden Hamburg’u zor da olsa 4 sayı farkla geçmeyi bilmişlerdi. Onlar da geçen hafta Mitteldeutscher’i konuk etmişler ve beklenenden çok daha fazla zorlandıkları maçı son nefeste 77-75 ile geçebilmişlerdi. O maçta Radebaugh19 sayı, 5 ribaund, 7 asist, Alkins 17 sayı, 6 ribaund, Happ 17 sayı, 10 ribaund ile galibiyeti getiren isimler olmuşlardı. 

BBL’de ligin üst sıralarını yakından ilgilendiren, denk güçlerin kapışması niteliğinde bir maç izleyeceğiz. İki takımın da zirve yarışında iddiaları sürüyor ama Bonn’un evinde ne kadar dominant bir takım olduğunu ve son haftalarda burada Bayern’i de tam 35 sayı farkla geçtiklerini biliyoruz. Dolayısıyla ibrenin onlara doğru kaydığı da bir gerçek. Ludwigsburg’un direneceğinden şüphem yok ama handikap anlamında riskli bir maç olduğunu düşünüyorum. Bunun yerine Morgan ve Jackson-Cartwright’a güvenerek Bonn’un direkt galibiyetini değerlendireceğim. 

İddaa Oranı: MS 1 – 1.43
Bets10 Oranı: MS 1 – 1.52
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Almanya BBL iddaa tahmin ve analizleri

Ludwigsburg – Ratiopharm Ulm İddaa Tahmini 17.05.22

Almanya easyCredit BBL play-off serisi 2. maçında Ludwigsburg Salı saat 20:00’da Ratiopharm Ulm ile karşılaşacak. …