Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Telekom Bonn – Ludwigsburg İddaa Tahmini 14.05.24

Telekom Bonn – Ludwigsburg İddaa Tahmini 14.05.24

Almanya easyCredit BBL play-in maçında Telekom Bonn Salı günü saat 21:30’da Ludwigsburg ile karşılaşacak. Hem iddaa hem de intobet misafir takım lehine 4.5 handikap belirlemişler. 

Bonn geçen sezonun finalisti olarak başladığı bu sezonda pek de beklentileri karşılayamadı, en azından direkt play-off biletini kapmayı hedefliyorlardı ama şimdi play-in oynamak durumundalar. Yine de avantajlı konumdalar, evlerindeki bu maçı kazanırlarsa sezonu 7. sırada bitirerek play-off biletini kapacaklar ve Alba’nın rakibi olacaklar. Kaybederlerse ise bu sefer yine sahalarında Oldenburg-Hamburg maçının kazananı ile 8. sıra için kapışacaklar. 

Ludwigsburg ise geçtiğimiz yıllardaki seviyesinden uzakta olan bir takım. Bu sezon çok fazla iniş çıkış yaşadılar ve play-in oynamaları beni şaşırtmadı ki halen avantajlı konumdalar. Bu maçı kaybetseler bile son maçı evlerinde Oldenburg-Hamburg maçının galibiyle oynayacaklar ve kazanırlarsa 8. sıradan play-off’a girmiş olacaklar. Ancak deplasman karnelerinin sıkıntılı olduğunu hatırlatalım, evden uzaktaki son 6 maçını kaybetmiş bir takımdan bahsediyoruz…

İki takım arasında bir siklet farkı olduğunu düşünüyorum ki 2 gün önce ligdeki son maçlarında bu sahada karşı karşıya gelmişler ve Bonn rakibini 87-60 gibi çok net bir skorla ezip geçmişti. Elbette bu bir tamam mı devam mı maçı ve Ludwigsburg bu kez daha konsantre daha dirençli oynayacaktır ama yine de Bonn’un evinde hata yapmayacağını, Sengfelder, Kirkwood, Watson, Kennedy, Fobbs, Flagg, Fobbs gibi kaliteli silahlarıyla düşük farkla da olsa kazanıp play-off şansını devam ettiren taraf olacağını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-4.5) – 1.49
intobet Oranı: MS 1 (-4.5) – 1.73
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Leones de Ponce – Piratas de Quebradillas İddaa Tahmini 28.05.24

Porto Riko Ligi A grubu mücadelesinde Leones de Ponce Salı günü saat 03:00’da Piratas de …