Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Telekom Bonn – Mitteldeutscher İddaa Tahmini 31.03.19

Telekom Bonn – Mitteldeutscher İddaa Tahmini 31.03.19

Almanya easyCredit BBL 26.hafta mücadelesinde Telekom Bonn Pazar saat 16:00’da Mitteldeutscher ile karşılaşacak. İddaa deplasman takımı lehine 10.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 9.5 olarak açıklamış.

Bonn son haftalarda aldığı iyi sonuçlarla puan tablosunda yükseldi ve 13 galibiyete ulaşarak kendisine 6.sırada yer buldu. Artık Avrupa defterini de kapattıkları için sadece lige konsantre durumdalar. Bu sezon iç saha performansları da hiç fena değil, 12 maçtan 8 tanesini kazandılar. Ayrıca evlerindeki karşılaşmalarda 3 maçlık bir galibiyet serisine sahip olduklarını da unutmamamız lazım. Son olarak Gottingen’i 8 sayı farkla geçmişlerdi.

Mitteldeutscher ise ligin zayıf halkalarından biri, 5 galibiyetle düşöme hattından sadece averajla uzakta yer alıyorlar. Deplasman karneleri tahmin edeceğiniz üzere çok sıkıntılı, 12 maçtan 10 tanesini kaybettiler. Evden uzakta 5 maçtır galibiyete hasret durumdalar. Son 2 deplasman maçlarında sırasıyla Wurzburg’a 7 ve Bayern’e 25 sayı farkla kaybetmişlerdi.

Bonn 6.sırada ancak dikkatli olmazsa kendisini play-off resmi dışında bulabilir çünkü hem 13 galibiyetli hem de 12 galibiyetli tam 5 takım daha var onları takip eden. Bu nedenle artık evlerinde hata yapma lüksleri kalmadı kalan maçlarda. Hele bir de karşılarında Mitteldeutscher gibi zayıf bir rakip varken kesin kazanmak zorundalar. Belirttiğim gibi play-off yarışı 12-13 galibiyet arasına sıkışmış durumda ve averaj hesapları da çok önemli. Bonn’un bunu da düşünerek farklı bir galibiyete imza atmaya çalışacağını, bunu da son maçlardaki formuna bakarsak yapabileceğini düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 1 (-10.5) / 1.70
Bets10 Oranı: MS 1 (-9.5) / 1.74
Güven İndeksi: 7/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Portland Trail Blazers – Philadelphia 76ers İddaa Tahmini 10.08.20 (Basket Guru)

NBA‘de Batı’nın dişli rakiplerinden Portland Trail Blazers, eksik Philadelphia 76ers ile Pazar saat 01:30’da karşılaşacak. …