Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Telekom Bonn – Niners Chemnitz İddaa Tahmini 30.10.21

Telekom Bonn – Niners Chemnitz İddaa Tahmini 30.10.21

Almanya easyCredit BBL 6. hafta mücadelesinde Telekom Bonn Cumartesi saat 21:30’da Niners Chemnitz ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 misafir takım lehine 7.5 handikap belirlemişler. 

Bonn sezona iyi başlayan ekiplerden birisi. Üst üste 2 maçlarını kazandıktan sonra ise biraz düşüşe geçtiler, son 3 maçlarından ikisini kaybettiler. Bu iki deplasman mağlubiyetinde önce Gottingen’e 9 ve son olarak da geçen hafta güçlü Ludwigsburg’a 91-86 ile yenilmekten kurtulamamışlardı. O maçta savunmada sınfta kalsalar da hücumda etkili olmuşlar Jackson-Cartwright 22 sayı, 6 ribaund, 9 asist, Gorham 14 sayı, 5 ribaund ve Morgan 13 sayı, 3 ribaund ile öne çıkan isimler olmuşlardı. 

Chemnitz ise 5 maçın ardından 3 galibiyet alarak geçen sezon olduğu gibi bu kez düşme tehlikesi yaşamak istemediğini ortaya koymuştu. Son 2 maçlarına baktığımızda ise deplasmanda denk rakiplerinden Braunschweig’ı 9 sayı farkla net bir şekilde yendiklerini, geçen hata ise konuk ettikleri güçlü Ulm’a karşı son topa kadar direnerek 78-81 ile yenildiklerini görmüştük. O maçta Kanadalı Mike 16 sayı, 3 ribaund, eski dost Atkins 10 sayı, 4 ribaund ve bir diğer eski dost Robinson 10 sayı, 6 asist ile öne çıkan isimler olmuşlardı. 

Her ne kadar Bonn rakibine göre kağıt üstünde daha iyi bir takım olsa da son haftalarda oynanan basketbol kalitesi ve seviyesi anlamında iki takım arasında ciddi farklar olmadığını düşünüyorum. Chemnitz deplasmanda da maç kazanmayı bilen bir takım ve geçen hafta Ulm karşısında ortaya koydukları dirençli basketbolu düşününce bu maçta da direnç seviyelerinin yüksek olacağını söylemek yanlış olmaz. Mike, Atkins, Robinson üçlüsünün liderliğinde kaybetseler de handikapta kalabileceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (+7.5) – 1.52
Bets10 Oranı: MS 2 (+7.5) – 1.71
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

italya lega basket basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Pesaro – Varese İddaa Tahmini 05.12.21

İtalya Lega Basket Serie A 10. hafta mücadelesinde Pesaro Pazar saat 21:00’da Varese ile karşılaşacak. …