Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Telekom Bonn – Oldenburg İddaa Tahmini 26.03.24

Telekom Bonn – Oldenburg İddaa Tahmini 26.03.24

Almanya easyCredit BBL 24. hafta mücadelesinde Telekom Bonn Salı günü saat 22:00’da Oldenburg ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takım lehine 5.5 handikap belirlemişler. 

Bonn her ne kadar son 2 maçını kaybetmiş olsa da topladığı 14 galibiyetle halen play-off yarışının önemli oyuncularından birisi. 2 galibiyet uzaktalar potadan ama 1 maçları da eksik. Ayrıca evlerindeki başarılı performanslar sayesinde BCL’de çeyrek final biletini kaptıklarını da belirtelim. İç sahadaki son 2 resmi maçlarında BBL’de son şampiyon Ulm’u uzatma sonunda 1 sayı ve BCL’de ise Dijon’u tam 15 sayı farkla geçmeyi bilmişlerdi.

Oldenburg ise son 3 maçından ikisini kaybetti ve bu nedenle de 11 galibiyette kaldı, play-off potasından 5 adım uzakta kaldıkları gibi play-in potasındaki yerleri de tehlikeye girdi, aynı galibiyet sayısına sahip Braunschweig ile Bamberg onları zorlayacaklar sezonun geri kalanında. Ayrıca deplasman karnelerinin de sıkıntılı olduğunu belirtelim, son 3 maçlarını üst üste kaybettiler…. Sırasıyla Bayern’den 20 sayı, Chemnitz’den 18 sayı ve Alba’dan yine 18 sayı fark yemişlerdi. 

İki takımın 7 Ocak’taki ilk karşılaşmasında Bonn deplasman takımı olmasına rağmen tam 25 sayı farkla dominant bir galibiyet almıştı. Açıkçası o günden bugüne 3 aydan fazla bir süre geçmiş olsa da iki takım arasındaki siklet farkının değişmediğini düşünüyorum ki Oldenburg deplasmanlarda çok zorlanan bir takım. Bonn gibi play-off iddiası devam eden ve daha kaliteli bir kadroya sahip rakipleri karşısında da deplasmanda fazla direnemeyeceklerini, ev sahibinin handikapı geçerek kazanacağını düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-5.5) – 1.52
intobet Oranı: MS 1 (-5.5) – 1.67
Güven Endeksi: 8



Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

İzlanda Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Thor Thorl – UMFN Njardvik İddaa Tahmini 22.04.24

İzlanda Ligi çeyrek finak serisi 4. maçında Thor Thorl Pazartesi günü saat 22:30’da UMFN Njardvik …