Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Telekom Bonn – Rostock İddaa Tahmini 27.04.24

Telekom Bonn – Rostock İddaa Tahmini 27.04.24

Almanya easyCredit BBL 30. hafta mücadelesinde Telekom Bonn Cumartesi günü saat 19:30’da Rostock ile karşılaşacak. Hem iddaa hem de intobet toplam sayı limitini 172.5 olarak açıklamışlar. 

Bonn, BCL defterini kapattıktan sonra artık sadece lige konsantre durumda ve burada play-off hedeflerini koruyorlar. Evet son 3 maçlarından ikisini kaybettiler ama halen 17 galibiyetle 6. sıradan yani play-off biletinden sadece 1 adım uzaktalar. Bununla beraber BBL sahnesinde evlerinde oynadıkları son 3 maçı da kazandıklarını, bu maçlardan ikisinde diğer ortak noktanın da yüksek skorlar olduğunu gördük, sırasıyla 185 sayı ve 180 sayı üretilmişti o maçlarda. 

Rostock ise ligin alt sıra ekiplerinden birisi. Onlar da son 3 maçlarından ikisini kaybettiler ve bu nedenle de 8 galibiyette kaldılar, düşme potasından sadece 1 adım uzaktalar, halen tehlikeli sularda yüzüyorlar. Evden uzaktaki son 2 maçlarına baktığımızda savunmada sorunlar yaşadıklarını ve Wurzburg’u 86-95 ile geçerken Alba’ya ise 91-74 ile kaybettiklerini görmüştük. Amaize, Alston, Medford, Clark, Lockett, Nelson takımın öne çıkan silahları.

Elbette iki takım arasında bir siklet farkı var. Bonn her ne kadar eski gücünde olmasa da geçen sezonun finalisti sonuçta. Şuanda da play-off yarışında kendilerine sağlam bir yer edinmeye çalışıyorlar. Rostock gibi alt sıralarda mücadele eden bir takıma karşı evlerinde hata yapmayacaklarını düşünüyorum ama handikap riskine de girmeyeceğim. Rostock’un da ev sahibi gibi tempoyu sevmesi ve savunmasının yumuşak olmasıyla beraber bu maçta yüksek skorlar izleyeceğimizi düşünüyorum ve üst seçeneğini daha güvenilir liman olarak görüyorum. 

İddaa Oranı: ÜST (172.5) – 1.44
intobet Oranı: ÜST (172.5) – 1.60
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

İsrail Winner Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Hapoel Beer Sheva – Bnei Herzelia İddaa Tahmini 26.05.24

İsrail Winner Ligi kaybedenler etabı son maçında Hapoel Beer Sheva Pazar günü saat 19:00’da Bnei …