Anasayfa / Hazırlık Maçları / Tofaş – Lokomotiv Kuban İddaa Tahmini 10.09.23

Tofaş – Lokomotiv Kuban İddaa Tahmini 10.09.23

Antalya’da oynanacak Hazırlık Maçı‘nda temsilcimiz Tofaş Pazar günü saat 17:45’de Lokomotiv Kuban ile karşılaşacak. intobet temsilcimiz lehine 4.5 handikap belirlemişken İddaa ise oran açmamış.

Koç Ene yönetiminde kadrosunu neredeyse tamamen yenileyen ve BCL artı BSL yani çift kulvar için geniş bir rotasyon oluşturan Tofaş, hazırlık maçlarında ise pek iyi performanslar sergileyemedi. Son 3 maçlarını üst üste kaybettiler. Son 2 maçta Monaco’ya iyi direnmişler 6 sayı farkla ve koç Erdoğan’ın ekibi Runa’ya ise 4 sayı farkla kaybetmişlerdi. O maçta Maye 13 sayı ve Homesley 12 sayı ile direnen isimlerdi. 

VTB’de geçen sezonun finalisti olan Kuban’da koç Sekulic, Slovenya’nın başında milli görevdeydi ve bu nedenle takımı yardımcı koçlar yönetiyorlar. Kadrolarında ise bir çok tanıdık isim var. Eski Konyalı Jordan Morgan, eski Galatasaraylı Purcell, Chris Horton, Okaro White ve Barford takımın öne çıkan isimleri konumundalar. Son maçlarında da güçlü rakiplerinden biri olan Efes karşısında beklenenden çok daha iyi direnmişler ama 83-82’lik skorla kaybetmekten kurtulamamışlardı. 

Kağıt üstünde iki takım arasında ciddi farklar olmadığını görebiliriz. Ancak son maçlara baktığımızda Kuban’ın daha formda olduğunu da görüyoruz. Tofaş son olarak koç Erdoğan’ın takımına dirense de sonunu getirememiş, 4 sayı farkla kaybetmişti. Bu maçta da dirençlerinin yüksek olacağını, bu kez Wiley ile Winston’u da daha fazla devreye sokacaklarını tahmini ediyorum. Bu nedenle de lehlerine açılan handikapı yanıma alacağım. 

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: MS 1 (+4.5) – 1.70
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Fransa – Avustralya İddaa Tahmini 21.07.24

Orleans kentinde oynanacak Hazırlık Maçı‘nda Fransa Pazar günü saat 22:00’da Avustralya ile karşılaşacak. Hem İddaa …