Anasayfa / NBA / Toronto Raptors – Boston Celtics İddaa Tahmini (3) 08.09.20

Toronto Raptors – Boston Celtics İddaa Tahmini (3) 08.09.20

NBA Play-Off eşleşmeleri Doğu konferansı 2. tur maçlarıyla devam ediyor. Serinin 4. maçında Toronto Raptors , Pazartesiyi Salıya bağlayan gece saat 01:30’da Boston Celtics ile karşı karşıya gelecek. İddaa bu maç için toplam sayı limitini 216.5 olarak belirlemişken bets10 219.5 olarak belirlemiş.

Toronto Raptors son maçta savunmada vidaları biraz sıktı ve Boston’ı yay gerisinden savunmayı başarınca maçı kazanarak seriyi eşitledi. Siakam ve Ibaka’nın sessiz kaldığı maçta VanVleet ve son iki maçın yıldız ismi Kyle Lowry sergilediği performansla takımını sırtladı. Serideki ilk 3 maçtan farklı yaptıkları şeylerden birisi de maça hızlı başlayarak tempoyu kontrol etmekti. Böylece maçın ilk kısmını kontrol etmeyi başardılar. İkinci yarıya da iyi başlayınca galibiyete ulaştılar. 

Boston Celtics 3. maçta yaptığı hatayla Toronto’ya umut vermişti. Bu maçta ise savunmayı delmeyi başaramadılar ve bir kez daha kaybederek serinin 2-2’ye gelmesine neden oldular. Jayson Tatum play-off dönemindeki en kötü 2. maçını çıkardı. Bunda Toronto’nun agresif savunmasının payı oldukça büyüktü. Brad Stevens takımının gücünü tekrardan toparlamalı. İlk 2 maçtaki gibi bench katkısının gelmemesi de bu yenilgilerin sebeplerinden birisi. Bunu ayarlarlarsa serideki avantajı tekrar kapabilirler.

İki güçlü ekibin mücadelesinde seri 2-2’ye geldi. Boston Celtics ilk 2 maçta çok rahat bir şekilde kazanmıştı. Aynı şekilde Toronto Raptors da kötü performans sergileyerek serinin 4-0 biteceği düşüncüleri oluşturmuştu. Ama 3. maçtaki maç kazandıran basketi ve ardından yaptıkları agresif savunmanın meyvesini aldılar. Seride geride kalan maçlarda en fazla 207 sayı çıktığını gördük. Savunmaları güçlü olan ekiplerin kritik karşılaşmasında alt seçeneğini tercih edeceğim.

Eksikler:

Toronto:
Boston: Gordon Hayward 

İddaa Oranı: ALT (216.5) – 1.45
Bets10 Oranı: ALT (219.5) – 1.44Hakkında Kaya Pekoğlu

Avatar

Mutlaka bakın

Denver Nuggets – Los Angeles Lakers İddaa Tahmini 23.09.20 (Basket Guru)

NBA Batı Konferansı final serisi 3. maçında Denver Nuggets Çarşamba saat 04:00’da Los Angeles Lakers …