Anasayfa / Cleveland Cavaliers / Toronto Raptors – Cleveland Cavaliers İddaa Tahmini 11.02.24

Toronto Raptors – Cleveland Cavaliers İddaa Tahmini 11.02.24

NBA Doğu Konferansı mücadelesinde Toronto Raptors Pazar günü saat 03:30’da Cleveland Cavaliers ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Betroad ev sahibi lehine 6.5 handikap belirlemişler. 

Kanada ekibi son 2 maçını üst üste kazanmış olsa da şuana kadar 19 galibiyet toplayabildi ve ana hedefleri olan play-in potasından 4 adım geride kalmış durumdalar… Evlerindeki son 4 maçta önce Bulls’a 6 sayı, Grizzlies’a 8 sayı ve Clippers’a tam 20 sayı farkla kaybetmişler, sonra da denk rakiplerden Rockets’ı 3 sayı farkla geçmeyi bilmişlerdi. Bu maç öncesi önemli bir eksileri omladığını belirtelim. 

Cavs ise ligin istim üstündeki takımlarından birisi, tam 8 maçtır bileklerini bükebilen bir rakip çıkmadı! Bu sayede de 34 galibiyete ulaştılar ve 2. sıra için Bucks ile yarışlarını sürdürüyorlar. Evden uzakta da 5 galibiyetlik bir seriye sahip olduklarının altını çizelim, son olarak Nets’e acımamışlar ve tam 23 sayı farkla ezip geçmişlerdi. Bu maçta cezası devam eden Tristan Thompson dışında önemli bir eksikleri bulunmuyor. 

İki takım arasında bir siklet farkı olduğunu hem puan tablosundaki durumları hem de sahada oynadıkları basketbol bize söylüyor zaten. Cavs sadece konferansın değil, tüm ligin istim üstündeki takımlarından birisi. İçerde dışarıda farketmeksizin tam 8 maçtır kazanmayı sürdürüyorlar. Bu maçta da Garland, Mitchell, LeVert, Allen, Mobley gibi silahlarla sürprize izin vermeyeceklerini, kendi sikletlerinde olmayan rakiplerini handikapı da geçerek yenebileceklerini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (-6.5) – 1.44
Betroad Oranı: MS 2 (-6.5) – 1.68
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

basketbol günün iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 04.03.24

NBA programında Pazartesi günü sabaha karşı oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizin için seçtim, …