Anasayfa / İddaa Tahminleri / Toronto Raptors – Philadelphia 76ers İddaa Tahmini 01.04.24

Toronto Raptors – Philadelphia 76ers İddaa Tahmini 01.04.24

NBA Doğu Konferansı mücadelesinde Toronto Raptors Pazartesi günü saat 01:00’da Philadelphia 76ers ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet ev sahibi lehine 7.5 handikap belirlemişler. 

Kanada ekibi konferansın zayıf ekiplerinden birisi. Tam 12 maçtır kazanamıyorlar… Bu nedenle de 23 galibiyette kaldılar. Artık kalan 9 maçı da kazansalar play-in şansları bulunmuyor. Dolayısıyla kalan maçlarını da formalite icabı oynanacağını söylemek lazım. Evlerindeki son 5 maçlarına bakarken üst üste kayıplar yaşarken ciddi farklar yediklerini de gördük, buradaki son maçlarında 28 Mart’ta konuk ettikleri Knicks’den tam 44 sayı fark yemişlerdi! Bu maçta da sakatlıklar canlarını sıkıyor, Quickley, Poeltl, Boucher, Barrett, Barnes gibi silahları kullanamayacaklar. 

Sixers ise son dönemde düşüşte. Embiid’den yoksun zorlanıyorlar ama yine de 39 galibiyetle 8. sıradaki yerlerini korudular ve play-off potasından da sadece 3 adım uzaktalar, 1 maçları da eksik. Deplasmandaki son maçlarında ise güçlü rakiplerden biri olan Cavs karşısında aslında iyi direnmişler ama sonunu getirememişler ve 3 sayı farkla yenilmişlerdi. Embiid dışında Maxey, Covington, Melton’dan faydalanamayacaklar. 

İki takımın da önemli eksikleri var. Ama Raptors’un tam 12 maçtır kazanamıyor olması ve Sixers’ın sakatlıklara rağmen halen elinde Lowry, Payne, Oubre, Harris gibi değerli silahların bulunması onları bu maçta bir adım öne çıkarıyor. Kanada ekibinin Barrett, Barnes, Quickleyi Poeltl gibi ilk 5 oyuncularından yoksun olduğu bir ortamda evinde de olsa Sixers’a direnemeyeceğini, handikapı koruyamayacağını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (-7.5) – 1.46
intobet Oranı: MS 2 (-7.5) – 1.63
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

FIBA Şampiyonlar Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Tenerife – Tofaş İddaa Tahmini 17.04.24

FIBA Şampiyonlar Ligi çeyrek final serisi 3. ve son maçında Tenerife Çarşamba günü saat 21:00’da …