Anasayfa / İddaa Tahminleri / Toronto Raptors – Sacramento Kings İddaa Tahmini 21.03.24

Toronto Raptors – Sacramento Kings İddaa Tahmini 21.03.24

NBA Doğu ekibi Toronto Raptors Perşembe günü saat 02:30’da Batı Sacramento Kings ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de hem de intobet ev sahibi lehine 9.5 handikap belirlemişler.

Raptors konferansının zayıf halkalarından birisi. Tam 7 maçtır galibiyete hasretler ve bu nedenle de 23 galibiyette kaldılar, play-in yarışı için de artık iddiaları kalmadı, sezonun geri kalanında formalite maçlarına çıkmaya devam edecekler. Evlerindeki performanslarına baktığımızda ise son 2 maçlarında ise fazla direnç gösteremeden farklı kaybettiklerini görmüştük. Pelicans’dan tam 41 sayı ve Magic’den de 10 sayı fark yemişlerdi. Bu maçta da Barnes, Barrett, Poeltl, Quickley gibi önemli isimleri kullanamayacaklarını belirtelim. 

Kings ise son 4 maçından 3 tanesini kazandı ve bu sayede de kendisine 39 galibiyetle 6. sırada, play-off potasında yer bulmayı başardı. Deplasman performanslarına baktığımızda ise liderlik yarışında yer alan Wolves’u 4 sayı ve bir diğer güçlü rakibi Lakers’ı ise 10 sayı farkla geçtiklerini gördük. 19 Mart’taki son maçta ise Grizzlies karşısında sürprize izin vermemişler, 121-111’lik skorla net bir galibiyete imza atmışlardı. Bu maçta Heurter, Lyles ve Vezenkov’u kullanamayacaklar. 

İki takım arasında net bir siklet farkı var, özellikle Raptors’un önemli eksiklerini (Barnes, Barrett, Poeltl, Quickley) düşününce… Evet Kings deplasmanda çok güven vermeyen bir takım ama karşılarında 7 maçtır kazanamayan ve bu eksiklerle ayakta kalmakta zorlanan bir rakip var. Play-off yarışındaki avantajlarını korumak adına hata yapmayacaklarını, kazanırken çift haneli farkları da bulabileceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (-9.5) – 1.47
intobet Oranı: MS 2 (-9.5) – 1.69
Güven Endeksi: 7



Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

FIBA Şampiyonlar Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Tenerife – Tofaş İddaa Tahmini 17.04.24

FIBA Şampiyonlar Ligi çeyrek final serisi 3. ve son maçında Tenerife Çarşamba günü saat 21:00’da …