Anasayfa / İddaa Tahminleri / Trefl Sopot – Wilki Morskie Szczecin İddaa Tahmini 02.06.24

Trefl Sopot – Wilki Morskie Szczecin İddaa Tahmini 02.06.24

Polonya Ligi final serisi ikinci maçında Trefl Sopot Pazar günü saat 21:50’de Wilki Morskie Szczecin ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Rexbet misfair takım lehine 2.5 handikap belirlemişler. 

Trefl normal sezonu 2.sırada tamamladı ve bu sayede de bu seride saha avantajına sahipler. Ancak ilk maçta bunu kullanamadılar, 73-82 gibi farklı bir skorla kaybettiler. Özellikle üretimde kendi standartlarının altında kaldıkları o maçta Best 17 sayı, 5 ribaund, Groselle 17 sayı, 7 ribaund ve Schenk 16 sayı, 4 ribaund ile direnen başlıca isimlerdi. 

Son şampiyon Szczecin ise normal sezonu 4. sırada tamamladı ama buna rağmen finale kadar yürümeyi başardılar. İlk maçta da deplasmanda olmalarına rağmen kalitelerini gösterdiler ve 9 sayı farkla kazanarak servis kırdılar. O maçta Woodson 21 sayı, Mazurczak 19 sayı, 7 asist ve Kyser 15 sayı iel galibiyeti getiren başlıca isimlerdi. 

İki takım arasında bir siklet farkı var demek iki ekibe de haksızlık olur. Diğer yandan Szczecin geçen sezonun şampiyonu ve ünvanını korumaya kararlı olduğunu ilk maçta da gösterdi. İlk maçta aldıkları galibiyetin moral-motivasyon artılarını bu maçta da kullanacaklarını düşünüyorum. Bir kez daha Woodson, Mazurczak, Kyser gibi kaliteli silahlarıyla rakibe üstünlük kurabileceklerini düşünüyorum. Riski azaltmak için lehlerine açılan handikapı yanıma alacağım. 

İddaa Oranı: MS 2 (+2.5) – 1.72
Rexbet Oranı: MS 2 (+2.5) – 1.95
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Piratas de Quebradillas – Capitanes de Arecibo İddaa Tahmini 23.06.24

Porto Riko Ligi A grubu mücadelesinde Piratas de Quebradillas Pazar günü saat 03:00’da Capitanes de …