Anasayfa / Brindisi / Trento – Brindisi İddaa Tahmini 18.11.23

Trento – Brindisi İddaa Tahmini 18.11.23

İtalya Lega Basket Serie A 8. hafta mücadelesinde Trento Cumartesi günü saat 22:30’da Brindisi ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takım lehine 7.5 handikap belirlemişler. 

Trento bu sezonun etkili takımlarından birisi. 7 maçlarından 5 galibiyet çıkarmayı başardılar ve ilk 4 yarışında yer alıyorlar şuan için. Aynı zamanda EuroCup’da da mücadele ediyorlar ve iki kulvardaki son 3 maçlarından ikisini kazanmayı bildiler. Telekom’u uzatmada 5 sayı ve Reggio Emilia’yı 10 sayı farkla geçerken, 15 Kasım’daki son maçta burada Cluj’dan tam 38 sayı fark yiyerek soğuk bir duş almışlardı. 

Brindisi ise ligin 2 zayıf halkasından birisi çünkü Treviso ile beaber 7 maçın ardından halen galibiyetle tanışamayan 2 takımdan biri. Aynı zamanda Europe Cup’da da mücade ediyorlar ve deplasmandaki son 3 maçlarına baktığımızda Kalev’a 6 sayı, Zaragoza’ya 19 sayı ve son olarak da güçlü Venezia’ya 8 sayı farkla ligde kaybetmişlerdi. Sneed, Morris, Kyzlink takımlarını ayakta tutmaya çalışan başlıca isimler konumundalar.

İki takım arasında hem kağıt üstündeki kadrolar anlamında hem de sahada oynanan basketbol anlamında net farklar var. Trento’nun haftaiçi bu sahada EuroCup sahnesinde Cluj karşısında 38 sayı farkla aldığı hezimetin reaksiyonunu göstermesini bekliyorum. Ligin 0 çeken zayıf ekiplerinden biri olan Brindisi karşısında Grazulis, Baldwin, Ellis, Cooke, Udom, Alviti gibi silahlarını verimli kullanarak handikapı geçip net bir galibiyet alacağını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-7.5) – 1.51
intobet Oranı: MS 1 (-7.5) – 1.65
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Dallas Mavericks – Utah Jazz İddaa Tahmini 07.12.23

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Dallas Mavericks Perşembe günü saat 04:30’da Utah Jazz ile karşılaşacak. Hem …