Anasayfa / Derthona Tortona / Trento – Derthona Tortona İddaa Tahmini 21.05.23

Trento – Derthona Tortona İddaa Tahmini 21.05.23

İtalya Lega Basket Serie A play-off serisi 4. maçında Trento Pazar günü saat 18:30’da Derthona Tortona ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti için oranı 1.49 olarak açıklamışken Rexbet ise oranı 1.71 olarak belirlemiş.

Trento normal sezonu 6. sırada bitirmiş bir takım olsa da elindeki tecrübeli oyuncularla potansiyelli isimlerin harmanlamasını iyi yapmış, tehlikeli bir takım. Nitekim deplasmandaki ilk 2 maçta direnmişler ama sonunu getiremeyerek 1 ve 3 sayı farkla yenilmişlerdi. Sonrasında evlerindeki ilk maçta ise bu kez sonunu getiremeyi bilmişler ve 3 sayı farkla da kazanmışlardı. Bir kez daha evlerinde oynayacaklar, artık seriyi eşitleme, işi 5. ve son maça taşıma şansına sahipler. 

Tortona sezonun flaş takımlarından birisi. Normal sezonu 3. sırada bitirerek de beklentileri aştılar diyebiliriz rahatlıkla. Play-off serisine de saha avantajını iyi kullanarak başladılar, evlerindeki ilk 2 maçta hata yapmadılar. Deplasmandaki ilk maçta ise bu kez rakibin direncini kıramadılar ve 3 sayı farkla kaybettiler. Ama halen avantajlı konumdalar, bu maçı kaybetseler bile 5. ve son maçı evlerinde oynama şansına sahip olacaklar. 

İki takım arasında bir denklik olduğunu seride şuana kadar oynanan 3 çekişmeli maçta da gördük. İki takım da evlerindeki maçlarda zorlansalar da hata yapmadılar ve kazanmayı bildiler. Bir kez daha tamam mı devam mı maçına çıkacak olan Trento’nun bu trendi devam ettirip sahasında yine hata yapmayacağını düşünüyorum. Flaccadori ve Spagnolo liderliğinde iyi organize olarak aradıkları galibiyeti bir kez daha elde edip seriyi 5. maça taşıyacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 – 1.49
Rexbet Oranı: MS 1 – 1.71
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Çekya Ligi iddaa tahmin ve analizleri

BK Opava – Decin İddaa Tahmini 28.05.23

Çekya Ligi final serisi 2. maçında BK Opava Pazar günü saat 18:10’da Decin ile karşılaşacak. …