Anasayfa / İddaa Tahminleri / Trento – Reggio Emilia İddaa Tahmini 15.01.23

Trento – Reggio Emilia İddaa Tahmini 15.01.23

İtalya Lega Basket Serie A 15. hafta mücadelesinde Trento Pazar günü saat 20:30’da Reggio Emilia ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takımın lehine 3.5 handikap belirlemiş.

Trento ligin beklentileri aşan takımlarından birisi. 14 maçtan 8 tanesini kazandılar ve kendilerine 4. sırada, play-off potasında iyi bir yer edindiler. İki kulvardaki iç saha maçlarında 4 galibiyetlik güzel bir seri yakalamışlardı ama 2 Ocak’ta kendilerinden bir alt seviyede bulunan Brindisi’ye 10 sayı farkla kaybederek bu güzle seriye son vermek zorunda kalmışlardı. Geçen hafta ise deplasmanda direkt rakiplerinden Brescia’yı 5 sayı farkla geçerek iyi durumda olduklarını tekrar gösterdiler.

Emilia ise bu sezonun en zayıf halkası konumunda. 14 maçlarından sadece 3 tanesini kazanabildiler ve koç Sakota’nın gelişi de onlara ivmelenme şansı vermedi. Deplasman karneleri de çok kötü. Şuana kadar çıktıkları 6 deplasman maçından 5 tanesini kaybetmişlerdi. Son 2 deplasman maçlarında güçlü rakiplerle karşılaşmışlar, Milano’dan 18 sayı fark yerken Brescia’ya ise zaman zaman direnseler de 7 sayı farkla yenilmişlerdi. 

İki takım arasında puan tablosunda gördüğümüz farkın tecrübe ve kalite anlamında kadrolara artı sahada oynanan basketbol yansıdığını net olarak görebiliriz. Son maçında evinde oynamasına rağmen Sassari’den tam 25 sayı fark yemiş moralsiz, formsuz bir takım karşısında Trento’nun kendi sahasında hata yapmayacağını, Crawford, Flaccadori, Spagnolo, Atkins, Lockett gibi silahların liderliğinde kazanarak play-off sıralamasındaki avantajlarını koruyacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-3.5) – 1.45
intobet Oranı: MS 1 (-3.5) – 1.64
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Euroleague iddaa tahmin ve analizleri

Olympiakos – Maccabi Tel Aviv İddaa Tahmini 27.01.22

Turkish Airlines Euroleague 21. hafta mücadelesinde Olympiakos Cuma günü saat 22:30’da Maccabi Tel Aviv ile …