Anasayfa / FIBA Şampiyonlar Ligi / Treviso – Lavrio İddaa Tahmini 12.01.22

Treviso – Lavrio İddaa Tahmini 12.01.22

FIBA Şampiyonlar Ligi play-in serisi ilk maçında Treviso Çarşamba saat 22:30’da Lavrio ile karşılaşacak. İddaa toplam sayı limitini 155.5 olarak açıklamışken Rexbet ise limiti 153.5 olarak belirlemiş.

Treviso uzun yılların ardından yeniden Avrupa kupalarına döndü. Grubu da ikinci sırada bitirerek play-in biletini katptılar, ilk hedeflerini gerçekleştirdiler. Ayrıca bu seride ev sahibi avantajına da sahip olacaklar. Gruptaki son 2 maçlarına baktığımzıda deplasmanda Riga’ya 74-71 ile yenilirken içerde denk rakiplerinden AEK’yı 81-69 gibi net bir skorla yenmişlerdi. Zorunlu COVID arası Serie A’daki son maçlarını ise 27 Aralık’ta oynamışlar ve 69-94 ile kaybetmişler, kazandıkları maçlarda bile olduğu üzere yine üretimde sorun yaşamışlardı. 

Tarihinde ilk kez Avrupa kupalarında mücadele eden Lavrio ise grubundan sürpriz bir şekilde 3. olarak çıkmayı başarmış, play-in biletini kapmıştı. Ancak bu sürprizi yapmalarını sağlayan takımın yıldızı Carter’ı Zenit’e kaptırdılar. Dolayısıyla artık işleri daha zor olacak bu eşleşmede. Gruptaki son 2 maçlarında bizlere düşük skorlu mücadeleler izletmişlerdi, sırasıyla Dijon’a 73-49 ile kaybederken, Malaga’yı ise içerde 70-58 ile geçmişlerdi. Son maçlarını ise 27 Aralık’ta Yunanistan Kupası’nda oynamışlar ve güçlü Panathinaikos’a 93-69 ile kaybetmişlerdi. 

Her iki takım da zorunlu COVID arasından dolayı 27 Aralık’tan bu yana liglerinde maç yapamıyorlar, dolayısyla maç ritmlerini kaybetmiş durumdalar. Zaten hücumda etkili takımlar olmadığını biliyoruz ve verilen bu aranın da onlara üretim anlamında zarar verdiğini düşünüyorum. Ayrıca Lavrio en önemli skor opsiyonu Carter’ı da Zenit’e kaptırdı. Dolayısıyla bu deplasmanda işleri daha da zor olacak. İki takımın da 75 sayının altında kalabileceği, düşük tempolu ve kısır bir maçın bizi beklediğini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: ALT (155.5) – 1.51
Rexbet Oranı: ALT (153.5) – 1.85
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Almanya BBL iddaa tahmin ve analizleri

Heidelberg – FC Bayern Munich İddaa Tahmini 23.01.22

Almanya easyCredit BBL 18. hafta mücadelesinde Heidelberg Pazar saat 20:00’da FC Bayern Munich ile karşılaşacak. …