Güncel
Anasayfa / İddaa Tahminleri / Treviso – Pesaro İddaa Tahmini 30.03.24

Treviso – Pesaro İddaa Tahmini 30.03.24

İtalya Lega Basket Serie A 25. hafta mücadelesinde Treviso Cumartesi günü saat 19:00’da Pesaro ile karşılaşacak. Hem iddaa hem de Best10 misafir takım lehine 5.5 handikap belirlemişler.

Treviso ligin vasat ekiplerinden birisi, bundan birkaç hafta önceye kadar da son 2 sırada, düşme hattından yer alıyorlardı. Ama son 3 maçlarını üst üste kazandıalr ve bu sayede de 9 galibiyete ulaşarak düşme hattından 2 adım uzaklaşmış oldular. Evlerindeki son 2 maçlarında da kazanmayı bilmişlerdi, önce play-off ekiplerinden Reggio Emilia’yı 8 sayı farkla sonra da denk rakiplerinden Cremona’yı 7 sayı farkla geçmeyi bildiler. 

Pesaro ise ligin zayıf halkalarından birisi. Son 3 maçlarından ikisini kaybettiler ve bu nedenle de 7 galibiyette kaldılar Brindisi ile beraber düşme hattında, yani son 2 sırada yer alıyorlar. Kalan 6 maçlarında buradan çıkmak için rakipleriyle aralarındaki 2 galibiyetlik farkı kapatmaları gerekecek ki o rakipler Varese ve bu maçta karşılaşacakları Treviso! Ancak evden uzaktaki performanslarına baktığımızda üst üste 5 maçlarını da kaybettiklerini görüyoruz, son olarak play-off ekiplerinden Trento’ya hiç direnememişler ve tam 27 sayı fark yemişlerdi. 

Ligin alt sıralarını yakından ilgilendiren bir karşılaşma olacak ve özellikle misafir takım Pesaro kaybederse düşme hattına iyice gömülmüş olacak. Son dönemde üst üste aldığı galibiyetlerle düşme tehlikesini üstünden atan Treviso’nun ev sahibi avantajı ve alınan galibiyetlerin moraliyle denk rakibi karşısında da hata yapmayacağını, Harrison, Bowman, Olisevicius gibi silahların liderliğinde handikapı geçerek kazanacağını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-5.5) – 1.48
Best10 Oranı: MS 1 (-5.5) – 1.70
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

İspanya Liga Endesa iddaa tahmin ve analizleri

Tenerife – Bilbao İddaa Tahmini 13.04.24

İspanya Liga Endesa 29. hafta mücadelesinde Tenerife Cumartesi günü saat 21:45’de Bilbao ile karşılaşacak. Hem …