Anasayfa / Hazırlık Maçları / UCAM Murcia – Valencia İddaa Tahmini 04.09.20

UCAM Murcia – Valencia İddaa Tahmini 04.09.20

Yeni sezon hazırlıkları kapsamında UCAM Murcia Cuma saat 21:30’da Valencia ile karşılaşacak. Bets10 Murcia lehine 8.5 handikap belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Murcia koç Alonso yönetiminde iyi bir kadro kurdu yeni sezon öncesi. Ancak hazırlık maçlarında pek de iyi bir performans sergilemedikleri de gerçek. Manresa’ya 14 ve Barcelona’ya 5 sayı farkla yenildikten sonra eksik ve kötü durumda olan Malaga’yı 14 sayı farkla yenmişlerdi. İki yeni transfer Frankamp ve Lima ile dişli bir takım olduklarını gösterdiler zaman zaman ama henüz hazır değiller yeni sezon için, adaptasyon sürecinin içerisindeler.

Valencia ise geçtiğimiz sezonun kadrosunu büyük ölçüde korurken Prepelic, Hermannsson, Kalinic, Pradilla, Williams gibi önemli takviyeler de yaptılar. Williams dışındaki diğer isimlerin hepsinden faydalandılar hazırlık maçlarında. Ayrıca tecrübeli isimler San Emeterio ve Dubljevic de hazırlık maçlarında çok iyi görüntü verdiler. Özetle bu sezon çok daha iddialı, çok daha kaliteli bir Valencia izleyeceğimizi düşünüyorum. Son 2 hazırlık maçlarında da Badalona’yı 12 ve Malaga’yı 15 sayı farkla geçmişlerdi.

İki takım arasında hem kalite hem de tecrübe anlamında çok ciddi farklar var. Ayrıca Valencia bu transfer döneminde yaptığı hamlelerle kadrosunu daha da genişletti, daha da güçlendi. Bu maçta da tecrübeli isimlerin liderliğinde her pozisyonda rakibine üstünlük kuracağını, Malaga ve Badalona karşısında olduğu gibi bu maçta da çift haneli farklarla rakibine üstünlük kuracağını düşünüyorum. 

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 2 (-8.5) – 1.85
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Liga Endesa Basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analizleri

Gran Canaria – Bilbao İddaa Tahmini 19.09.20

İspanya Liga Endesa ilk hafta mücadelesinde Gran Canaria Cumartesi saat 21:45’de Bilbao ile karşılaşacak. İddaa …