Anasayfa / 7DAYS EuroCup / Unicaja Malaga – Ratiopharm Ulm İddaa Tahmini 16.12.20

Unicaja Malaga – Ratiopharm Ulm İddaa Tahmini 16.12.20

7DAYS EuroCup 10. hafta mücadelesinde Unicaja Malaga Çarşamba saat 22:45’de Ratiopharm Ulm ile karşılaşacak. İddaa misafir takımın lehine 4.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 3.5 olarak açıklamış.

Unicaja 9 maçın ardından 7 galibiyet çıkardı ve evlerindeki 4 maçlarını da kazandılar, sorunsuz devam ediyorlar yollarına. Gruptan çıkmayı garantilediler ama bir diğer hedefleri de liderlik. Eğer bu maçı kazanırlarsa ya da kaybetseler bile Levallois da kaybederse grubu lider olarak bitirecekler ve böylelikle Top 16 grubunda diğer grup birincileri ile eşleşmeyecekler. İki kulvarda oynadıkları son 4 iç saha maçlarını da kazandılar ve guard rotasyonunda yaşadıkları sakatlık problemlerine rağmen kazanmaya devam ediyorlar.

Ulm cephesinde ise işler daha kritik. 9 maçtan sadece 3 tanesini kazanabildiler. Şuanda 5. sırada yer alıyorlar ve top 16 biletini kapabilmeleri konusunda bu maç dönüm noktası. Bu maçı kazanmaları da yetmeyecek üstüne Mornar Bar’ın da Buducnost’a deplasmanda yenilmesini bekleyecek. Bu iki durum birlikte gerçekleşmezse Avrupa defterini kapatmış olacaklar. Konuyu bu şekilde özetledikten sonra deplasmanda ise karnelerinin kötü olduğunu belirtelim, 4 maçtan 3 tanesini kaybettiler evden uzakta.

Ulm sezona iyi başlamıştı ama sonrasında üst üste maçlar kaybetti ve artık işleri çok zor. Diğer taraftan Malaga ise Fernandez, Diaz, Mekel gibi önemli eksiklere rağmen son maçlarda kazanmaya devam ediyor. Grup liderliğinde kendi işlerini kendileri halledebilmek için evlerinde oynamanın da avantajıyla bu maçı son derece ciddiye alacaklarını, daha önce deplasmanda da 5 sayı farkla yendikleri Ulm’u bu maçta da handikapı aşarak geçebileceklerini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-4.5) – 1.40
Bets10 Oranı: MS 1 (-3.5) – 1.50
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Eurocup basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Cedevita Olimpija – Bourg İddaa Tahmini 27.01.21

7DAYS EuroCup top 16 3. hafta mücadelesinde Cedevita Olimpija Çarşamba saat 22:30’da Bourg ile karşılaşacak. …