Anasayfa / İddaa Tahminleri / Unicaja Malaga – UCAM Murcia İddaa Tahmini 28.05.24

Unicaja Malaga – UCAM Murcia İddaa Tahmini 28.05.24

İspanya Liga Endesa yarı final serisi ilk maçında Unicaja Malaga Salı günü saat 21:30’da UCAM Murcia ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takım lehine 8.5 handikap belirlemişler. 

Normal sezonu lider olarak tamamlayan koç Navarro’nun öğrencileri bu seriye de doğal olarak saha avantajı ile çıkacaklar. İlk turda Manresa’yı 2-0 ile süpürmüşlerdi, önce içerde 8 sayı farkla sonra da deplasmanda 23 sayı farkla ezip geçmişlerdi rakiplerini. Geniş bir rotasyonları var ve her maçta farklı 2-3 oyuncudan etkili skor katkısı alabiliyorlar. Carter, Kalinoski, Taylor gibi verimli kısaların yanı sıra Kravish ile Ejim gibi tecrübeli forvet ve uzunlara da sahipler. 

Normal sezonu 5. sırada bitiren koç Alonso’nun öğrencileri çeyrek final serisinde saha avantajına saihp olmamalarına rağmen Euroleague ekiplerinden Valencia’yı 1-2 ile elemeyi başarmışlar, bir sürprize imza atmışlardı. İlginç şekilde evlerinde 11 sayı farkla kaybedip, deplasmandaki 2 maçı kazanarak yarı final bileti kaptıklarını hatırlatalım. Bu maçta da Radebaugh, Ennis, Kurucs, Sleva ve Caupain takımın öne çıkması beklenen isimleri konumundalar. 

İki takım son olarak 5 Mayıs’da yine bu sahada, normal sezon maçında karşılaşmışlar ve Malaga saha avantajı ile beraber kalitesini de konuşturarak 25 sayı farkla net bir galibiyete imza atmışlardı. Koç Navarro’nun öğrencileri 96 sayı üretirken sadece 71 sayı yemişler, oyunun iki alında da dominant performansları ile dikkat çekmişlerdi. Yine evlerinde oynayacakları bu maçta da benzer bir tarifeyi sergileyebileceklerini, çift haneli farklarla kazanarak rakibe serinin başında mesajı vereceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-8.5) – 1.48
intobet Oranı: MS 1 (-8.5) – 1.62
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

İspanya Liga Endesa iddaa tahmin ve analizleri

UCAM Murcia – Real Madrid İddaa Tahmini 12.06.24

İspanya Liga Endesa final serisi 3. maçında UCAM Murcia Çarşamba günü saat 21:30’da Real Madrid …