Anasayfa / İddaa Tahminleri / Unicaja Malaga – UCAM Murcia İddaa Tahmini 30.05.24

Unicaja Malaga – UCAM Murcia İddaa Tahmini 30.05.24

İspanya Liga Endesa yarı final serisi ikinci maçında Unicaja Malaga Perşembe günü saat 21:30’da UCAM Murcia ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Rexbet misafir takım lehine 14.5 handikap belirlemişler. 

Koç Navarro yönetimindeki Malaga normal sezonu lider olarak tamamlayarak önemli bir başarıya imza atmıştı. Çeyrek finalde de koç Martinez’in Manresa’sını 2-0 ile zorlanmadan süpürdüler. Ancak burada yarı final serisinde, yine ev sahibi avantajları bulunmasına rağmenilk maçta Murcia’ya 79-88 ile kaybederek soğuk bir duş aldılar. Artık avantajlarını kaybettiler ve finale gidebilmek için deplasmanda en az bir maç kazanmak zorundalar!

Koç Alonso yönetimindeki Murcia, BCL’de Final Four’da yer alıp üçüncü olarak tamamlamasının ardından Endesa’da play-off çeyrek final serisinde Valencia’yı saha avantajı olmamasına rağmen 1-2 ile geçerek büyük bir sürprize imza atmış, tarihinde ilk kez yarı final biletini kapmıştı! Yakaladıkları bu ivmeyi yarı final serisine de taşıdılar ve güçlü rakiplerini deplasmanda 9 sayı farkla, net bir skorla geçerek daha ilk maçtan servis kırmış oldular. 

İki takım hem Endesa normal sezon etabında hem de BCL’de Final Four’da karşılaşmışlardı. Ama Murcia bu maçta deplasmanda olmasına rağmen o maçların tamamını unutturacak derecede önemli bir galibiyete imza attı. İki eski Galatasaray guardı Radebaugh ve Ennis liderliğinde önemli bir başarıya imza attılar o deplasman maçında. Şimdi tekrar deplasmanda olacaklar ve ilk maçın moral-motivasyonu ile bu maçta da kolay lokma olmayacaklarını, kaybetseler de en azından handikapta kalabileceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (+14.5) – 1.43
Rexbet Oranı: MS 2 (+14.5) – 1.57
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Piratas de Quebradillas – Aguada Santeros İddaa Tahmini 21.06.24

Porto Riko Ligi A grubu mücadelesinde Piratas de Quebradillas Cuma günü saat 03:00’da Aguada Santeros …