Anasayfa / Golden State Warriors / Utah Jazz – Golden State Warriors İddaa Tahmini 13.02.24

Utah Jazz – Golden State Warriors İddaa Tahmini 13.02.24

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Utah Jazz Salı günü saat 05:00’da Golden State Warriors ile karşılaşacak. İddaa misafir takımın galibiyeti için oranı 1.65 olarak açıklamışken Bets10 ise oranı 1.93 olarak belirlemişler.

Jazz son 3 maçından ikisini kazanmış olsa da halen play-in potasından bir adım geride yüzde 49.1’lik galibiyet yüzdesiyle… Üst üste 2 maçta konuk ettikleri Bucks ve Thunder gibi önemli rakipleri devirmeyi başarmışlardı ama 9 Şubat’taki son sınavda konuk oldukları bir diğer güçlü rakip Suns karşısında hiç varlık gösterememişler ve tam 14 sayı farkla ezilerek yenilmişlerdi… Bu maçta Porter dışında tam kadro olarak sahada olacaklar. 

Warriors ise hakettiği yerden çok uzakta, beklentilerin altında kalmış bir takım. Ancak son 4 maçlarını üst üste kazanarak kalitelerini göstermeye başladılar. Bu sayede de yüzde 50’lik galibiyet oranına ulaştılar, play-in potasına dahil oldular son sıradan da olsa. Evden uzaktaki karnelerine baktığımızda ise son 3 maçlarında Nets, Sixers ve Pacers gibi Doğu’nun dişli play-off takımlarını dize getirmişlerdi. Son olarak 9 Şubat’da Indiana deplasmanında tam 22 sayı farkla kazanmışlardı! Chris Paul’dan yine yoksun olacakları gibi Sırbistan’da yardımcı koç Milojevic’in cenazesine katılan koç Kerr de takımın başında yer alamaaycak.

İki takım arasında bana göre siklet farkı var ve özellikle tecrübe açısından Warriors’un bir değil, bir kaç adım önde olduğunu söylememiz gerek. Evet Paul ve koç Kerr’den yoksun olacaklar ancak Curry, Thompson, Wiggins, Kuminga, Green gibi silahlarla bu eksikleri aramayacaklarını, istikrarsız performanslar sergileyen Jazz karşısında da kazanarak çıkışlarını ve deplasman serilerini sürdüreceklerini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 – 1.65
Bets10 Oranı: MS 2 – 1.93
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Fransa Pro A Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Metropolitan Levallois – Nancy İddaa Tahmini 02.03.24

Fransa Betclic ELITE Pro A 24. hafta mücadelesinde Metropolitan Levallois Cumartesi günü saat 20:30’da Nancy …