Anasayfa / İddaa Tahminleri / Utah Jazz – Oklahoma City Thunder İddaa Tahmini 07.02.24

Utah Jazz – Oklahoma City Thunder İddaa Tahmini 07.02.24

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Utah Jazz Çarşamba günü saat 05:00’da Oklahoma City Thunder ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet toplam sayı limitini 235.5 olarak açıklamışlar. 

Jazz son 3 maçını üst üste kaybetmiş, kötü bir dönemden geçiyordu ama son maçta konuk ettikleri Doğu’nun iddialı takımlarından Bucks’ı 123-108 gibi varklı bir skorla geçerek kendilerine geldiler, kötü gidişata dur dediler. Bu maç öncesindeki diğer 4 iç saha maçlarında ise bize yüksek tempoda, bol skorlu mücadeleler izletmişlerdi. Sırasıyla 257, 237, 263 ve 251 sayı üretilmişti o maçlarda. Agbaji dışında önemli bir eksikleri yok. 

Thunder ise son 3 maçını kazandı ve bu sayede de 35 galibiyete ulaştı, liderlik koltuğunu Wolves ile paylaşmayı sürdürdü. Son 2 maçlarına baktığımızda ise galibiyetler dışında ortak noktanın yüksek tempo ve bol skor olduğunu görebiliriz, o maçlarda sırasıyla 232 ve 262 sayı üretilmişti! Son olarak 5 Şubat’ta konuk ettikleri Doğu’nun vasat ekiplerinde  Toronto karşısında zorlansalar da uzatma sonunda 8 sayı farkla kazanmışlardı. Bu maç öncesinde Joe’dan faydalanamayacakları gibi Williams, Dieng ve Bertans’ın durumları ise belirsiz. 

Elbette farklı seviyede iki takım var karşımızda. Thunder her alanda rakibinden daha iyi durumda. Ancak Salt Lake City deplasmanında maç kazanmak çok da kolay olmuyor, bu nedenle de handikap riskine girmeyeceğim. Diğer yandan iki takımın da son dönemde ne kadar yüksek tempoda oynadıklarını, verimli hücum ederken savunmada yumuşak kaldıklarını biliyoruz. Bu maçta da farklı bir senaryo beklemiyorum, tempo konusunda birbirilerini tetikleyeceklerini ve bize yüksek skorlu bir mücadele izleteceklerini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: ÜST (235.5) – 1.50
intobet Oranı: ÜST (235.5) – 1.67
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Utah Jazz – San Antonio Spurs İddaa Tahmini 26.02.24

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Utah Jazz Pazartesi günü saat 04:00’da San Antonio Spurs ile karşılaşaacak. …