Güncel
Anasayfa / İddaa Tahminleri / Utah Jazz – San Antonio Spurs İddaa Tahmini 26.02.24

Utah Jazz – San Antonio Spurs İddaa Tahmini 26.02.24

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Utah Jazz Pazartesi günü saat 04:00’da San Antonio Spurs ile karşılaşaacak. Hem İddaa hem de intobet toplam sayı limitini 236.5 olarak açıklamışlar.

Jazz son dönemin formsuz ekiplerinden birisi, 5 maçtır galibiyet yüzü göremiyorlar ve bu nedenle de 26 galibiyette kaldılar. Artık play-in potası ile aralarındaki fark 5 galibiyete çıktı, tek tesellileri ise 2 maçlarının eksik olması. Diğer yandan kayıplarla geçtikleri 5 maçlık sekanstaki bir diğer ortak nokta da yüksek tempo ve bol skordu. O maçlardan 4 tanesinde sırasıyla 244, 236, 260, 277 sayı üretilmişti. Porter dışında eksikleri yok.

Spurs ise ligin zayıf halkalarından birisi. Son 3 maçlarını üst üste kaybettiler ve zaten toplamda da sadece 11 galibiyet toplayabildiler… Son 2 maçlarına baktığımızda ise kayıplar dışında bir diğer ortak noktanın da yüksek tempo ve hücum odaklı basketbol olduğunu, ayrıca savunmada da sınfta kaldıklarını belirtelim. Sırasıyla 249 ve 241 sayı izletmişlerdi bize. Uzun süreli sakatlığı bulunan Morris dışında eksikleri yok. 

İki takım da aslında konferansın alt sıralarında yer alıyorlar ancak tabiki Jazz’ın halen play-in şansı devam ediyor, Spurs ise tam anlamıyla dibe demir atmış durumda. Bir tarafta Sexton, Markkanen, Claxton diğer tarafta Vassell, Sochan, Wembanyama gibi silahlar varken bu maçta da temponun yüksek olacağını, birbirlerinin savunma zaaflarını cezalandıracaklarını ve bize bol skorlu, keyifli bir mücadele izleteceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: ÜST (236.5) – 1.46
intobet Oranı: ÜST (236.5) – 1.67
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

İtalya Serie A Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Pesaro – Pistoia İddaa Tahmini 13.04.24

İtalya Lega Basket Serie A 27. hafta mücadelesinde Pesaro Cumartesi günü saat 21:30’da Pistoia ile …