Anasayfa / İddaa Tahminleri / Utah Jazz – San Antonio Spurs İddaa Tahmini 28.03.24

Utah Jazz – San Antonio Spurs İddaa Tahmini 28.03.24

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Utah Jazz Perşembe günü saat 04:00’da San Antonio Spurs ile karşılaşacak. Hem iddaa hem de Rexbet toplam sayı limitini 225.5 olarak açıklamışlar. 

Jazz son dönemin formsuz ekiplerinden birisi, son 6 maçlarını üst üste kaybettiler ve bu nedenle de 29 galibiyette kaldılar. Artık play-in potasından 8 maç uzaktalar, matematiksel olarak çok az bir şansları kaldı diyebiliriz. Ama son haftalarda ortaya koydukları performans bu hedeften çok uzakta… Evlerindeki son 3 maçı ise üst üste kaybederken savunmada sorunlar yaşamışlar, 219, 218 ve 220 sayı izletmişlerdi bize. Clarkson ve Dunn’dan faydalanamayacaklar bu maçta. 

Spurs ise ligin zayıf halkalarından birisi. Son 4 maçlarından 3 tanesini kaybettiler ve 16 galibiyette kaldılar, play-in yarışıyla herhangi bir alakaları yok! Deplasman karnelerine baktığımızda ise son 2 maçlarında sonuçtan bağımsız olarak bize yüksek tempoda, bol skorlu mücadeleler izletmişlerdi. O maçlarda sırasıyla 260 sayı ve 239 sayı üretilmişti. Wembanyama ve Keldon Jonson’un durumları belirsiz, başka eksikleri yok. 

İki takım arasında sıralamada bir fark görünse de kadro kalitesi ve sahada oynanan basketbol anlamında denk güçler olduklarını düşünüyorum. Son maçlarda iki ekip de play-in şanslarının kalmamış olmasının da etkisiyle savunmayı boşladılar, bize yüksek skorlar izlettiler. Bu maçta da farklı bir senaryo beklemiyorum. Spurs’de Wemby oynasa da oynamasa da Jones, Vasell, Sochan gibi silahlarla rakibe atarak karşılık verebileceklerini düşünüyorum. Bu nedenle de tercihim toplam baremden üst seçeneği. 

İddaa Oranı: ÜST (225.5) – 1.46
Rexbet Oranı: ÜST (225.5) – 1.65
Güven Endeksi: 8 Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Cleveland Cavaliers – Orlando Magic İddaa Tahmini 23.04.24

NBA Doğu Konferansı play-off ilk tur serisi ikinci maçında Cleveland Cavaliers Salı günü saat 02:00’da …