Anasayfa / Grises de Humacao / Vaqueros de Bayamon – Grises de Humacao İddaa Tahmini 16.05.23

Vaqueros de Bayamon – Grises de Humacao İddaa Tahmini 16.05.23

Porto Riko Ligi A grubu mücadelesinde Vaqueros de Bayamon Salı günü saat 03:00’da Grises de Humacao ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Best10 toplam sayı limitini 178.5 olarak açıklamışlar.

Bayamon sadece grubun değil, tüm ligin iddialı takımlarından birisi. Evet son 2 maçlarını üst üste kaybettiler, mini bir düşüş içindeler ama buna rağmen halen 14 galibiyetle liderlik koltuğunda oturuyorlar B grubunda. Evlerindeki son 3 maça bakarsak ikisinde kazanırken bizlere sırasıyla 178 ve 181 sayı izletmişlerdi. Ellerinde Key, Romero, Stephen Thompson, Jacob Wiley gibi değerli skor opsiyonları var. 

Humacao ise grubun zayıf halkası konumunda. Son 4 maçlarını üst üste kaybederken toplamda sadece 6 galibiyette kaldılar ve son sırada yer alıyorlar… Deplasman karnelerine baktığımızda ise son 3 maçtan ikisinde bizlere 215 ve 187 sayı izletmişlerdi. Son maçta Arecibo’ya tam 31 sayı farkla yenilirken, daha doğrusu hezimete uğrarken eski dostlar Trice 13 sayı, 7 asist, Mitchell 11 sayı, 5 ribaund artı Belardo ile Kappos 10’ar sayı ile direnen isimler olmuşlardı. 

Elbette iki takım arasında bir siklet farkı var, Bayamon maçın net favorisi. Ancak evlerinde oynamalarına rağmen açılan handikap biraz riskli geldi bana. Bunun yerine onların Key, Romero, Thompson’dan oluşan hücum silahlarına ve misafir takımı da Trice ve Mitchell gibi skor opsiyonlarına güvenmeyi tercih edeceğim. Ayrıca son maçlarda iki takım da savunmada sorunlar yaşamıştı, bu maçta da tempolu oynayıp birbirlerini savunma açıklarını cezalandıracaklarını, bizlere yüksek skor izleteceklerini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: ÜST (178.5) – 1.65
Best10 Oranı: ÜST (178.5) – 1.78
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Yeni Zelanda Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Southland – Taranaki İddaa Tahmini 10.06.23

Yeni Zelanda Ligi mücadelesinde Southland Cumartesi günü saat 08:00’da Taranaki ile karşılaşacak. Hem İddaa hem …