Anasayfa / Dinamo Zagreb / Venezia – Dinamo Zagreb İddaa Tahmini 04.09.23

Venezia – Dinamo Zagreb İddaa Tahmini 04.09.23

Hazırlık Maçları kapsamında Venezia Pazartesi günü saat 19:30’da Dinamo Zagreb ile karşılaşacak. intobet toplam sayı limitini 157.5 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Venezia koç Spahija yönetiminde yoluna devam ediyor ve hedefleri EuroCup’da ilk 8 ve Serie A’da ilk 4 olacak. Kadrolarına baktığımızda ise geçen sezonlardan daha iyi durumda olduklarını söylemek zor. Spissu, Parks, Brooks, Tessitori ile yola devam ediyorlar ve rotasyonu Barry Brown, Rayjon Tucker, Casarin, O’Connell, Simms, Caboclo ile güçlendirmeye çalıştılar. Ancak Dünya Kupası’nda görev almaları nedeniyle Spissu ve Caboclo’nun henüz kampa katılmadıklarını da belirtelim.

Takımın başına Sesar’ı getirdiler ki aynı zamanda milli takımın başında olduğunu, 12 Dev Adam’ı yenerek Olimpiyat elemelerine bilet kapan ekibi de yönettiğini hatırlatalım. Kadrolarına baktığımızda iskeleti koruduklarını gördük; Vucic, Vrucinic, tecrübeli isim Novacic takımın yine güvendiği isimler olacaklar. Yeni transferler Majic, Garafolic, Kraljevic, Miksic, Vrgoc ve Nakic-Vojnovic de onlara destek olmaya çalışan isimler olacaklar. 

Elbette iki takım arasında net bir kalite ve seviye farkı var. Ancak Venezia’nın milli görev nedeniyle Spissu ve Caboclo’dan yoksun olması elbette bu seviye farkın azalmasına neden oluyor. Dolayısıyla yüksek handikapların açıldığı maçta güven vermiyor. Bunun yerine Venezia’nın son maçta alt lig takımlarından Chiusi karşısında (85-86 kaybetmişlerdi) olduğu tempo yapacağını, Zagreb’in de onların savunma zaaflarını cezalandırabileceğini düşünerek tercihimi üst seçeneğinden yana yapacağım. 

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: ÜST (157.5) – 1.66
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

İspanya Liga Endesa iddaa tahmin ve analizleri

UCAM Murcia – Tenerife İddaa Tahmini 30.09.23

İspanya Liga Endesa 3. hafta mücadelesinde UCAM Murcia Cumartesi günü saat 21:45’de Tenerife ile karşılaşacak. …