Anasayfa / İddaa Tahminleri / Venezia – Olimpia Milano İddaa Tahmini 02.06.21

Venezia – Olimpia Milano İddaa Tahmini 02.06.21

İtalya Lega Basket Serie A yarı final serisi 3. maçında Venezia Çarşamba saat 22:00’da Olimpia Milano ile karşılaşacak. İddaa ev sahibi lehine 3.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 4.5 olarak açıklamış.

Venezia ligin en istikrarlı ve dişli takımlarından biri. Serinin ilk maçında da bunu net olarak gösterdiler ve son topa kadar direndiler ama deplasmanda 81-79 ile kaybettiler. İkinci maçta ise bu kez güçlü rakiplerinin dominant oyunu karşısında direnemediler, ayakta kalamadılar ve 99-65 gibi kalp kırıcı bir skorla yenildiler. Neyse ki Euroleague Final Four arası yetişti ve 24 Mayıs’tan beri dinlenip hazırlanıyorlar, bu kötü mağlubiyeti de bir nebze olsun unuttular. 

Milano serinin ilk maçında ecel terleri döktükten sonra dersini iyi çıkarmış olacak ki ikinci maçta çok net ve dominant bir oyunla Venezia’yı hiç yanına yaklaştırmadı ve 99-65 gibi ciddi bir farkla kazanarak seride 2-0 üstünlüğü ele geçirdi. Sonrasında Euroleague Final Four için ara verildi ve orada da 3. olarak 29 yıl sonra geri döndükleri organizasyonu başarılı şekilde tamamlamış oldular. Üçüncülük maçında CSKA’yı 10 sayı farkla geçmişler, üstelik Datome ve Delaney gibi önemli isimleri de dinlendirme fırsatı bulmuşlardı. 

Serinin 2. maçında takımlar arasındaki gerçek seviye farkını görmüştük. Venezia her ne kadar dişli bir rakip olsa da ellerindeki kadronun kalitesi ve tecrübesi Milano gibi kpmple bir takımla boy ölçüşecek seviyede değil. Fianl Four’u 3. sırada tamamlayarak İtalya’ya moralli dönene koç Messina’nın öğrencileri dinlenme ve yenilenme fırsatı da buldular bu maça hazırlanırken. Şimdi 2. maçta bıraktıkları yerden devam ederek seriyi fazla uzatmayacaklarını ve deplasmanda da olsalar düşük handikapı geçerek kazanacaklarını, seriyi 3-0 ile süpürerek final biletini kapacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (-3.5) – 1.39
Bets10 Oranı: MS 2 (-4.5) – 1.68
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Litvanya – Rusya İddaa Tahmini 22.06.21

Hazırlık Maçları kapsamında Litvanya Salı saat 19:30’da Rusya ile karşılaşacak. Mobilbahis misafir takım lehine 16.5 …