Anasayfa / İddaa Tahminleri / Venezia – Reggio Emilia İddaa Tahmini 13.05.24

Venezia – Reggio Emilia İddaa Tahmini 13.05.24

İtalya Lega Basket Serie A çeyrek final serisi 2. maçında Venezia Pazartesi günü saat 21:45’de Reggio Emilia ile karşılaşacak. Hem iddaa hem de Best10 misafir takım lehine 4.5 handikap belirlemişler. 

Normal sezonu 4. sırada bitiren ve seriye saha avantajı ile başlayan Venezia ilk maçta rakibine 74-82’lik skorla teslim olarak tam anlamıyla soğuk bir duş aldı! Artık rakibi deplasmanda en az bir kere yenmeden yarı final bileti kapma şansları kalmadı. Kaybettikleri maçta iki Kanadalı uzun Kabengele 14 sayı, 9 ribaund ve Wiltjer 13 sayı, 4 ribuand ile öne çıkmışlar, Simms ve Spissu da onlara 10’ar sayıyla yardımcı olmaya çalışmıştı. 

Sezonu 5. sırada bitiren koç Priftis yönetimindeki Reggio Emilia seriye dezavantajlı başlasa da ilk maçtan servis kırmayı başardı. Özellikle savunmada iyi iş çıkararak Venezia’nın kısalarda skor katkısı almasını engellediler ve bu sayede de 74-82’lik skorla galibiyete ulaşıp servis kırdılar. Artık avantaj onlar da ve kendi sahalarında kazandıkları sürece yarı final biletini kapacaklar. Jamar Smith 25 sayı, 4 ribaund, 4 as,st, Galloway 18 sayı, Faye 11 sayı ve Black 10 sayı, 7 ribaund ile kritik deplasman galibiyetini getiren başlıca isimlerdi. 

Klasik bir 4-5 eşleşmesi izleyeceğiz, ilk maçtan belli oldu! İki denk takımın kapışmasında açılış deplasman takımının galibiyetiyle yapıldı ama bu seride köprünün altından çok sular akar, Venezia da rakibini deplasmanda yenebilecek güçte pek tabi. Ama önce bu maçta evlerinde tekrar hata yapmadan bir reaksiyon vermeleri şart. Spissu, Heidegger, Tucker gibi isimlerin bu kez daha fazla devreye gireceklerini ve takımlarını galibiyete taşıyabileceklerini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-4.5) – 1.43
Best10 Oranı: MS 1 (-4.5) – 1.62
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Leones de Ponce – Piratas de Quebradillas İddaa Tahmini 28.05.24

Porto Riko Ligi A grubu mücadelesinde Leones de Ponce Salı günü saat 03:00’da Piratas de …