Anasayfa / İddaa Tahminleri / Venezia – Sassari İddaa Tahmini 22.06.19

Venezia – Sassari İddaa Tahmini 22.06.19

İtalya Lega Basket Serie A final serisi 7. ve son maçında Venezia Cumartesi saat 21:45’de Sassari ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin direkt galibiyeti için 1.55 oran belirlemişken Bets10 ise oranı 1.68 olarak açıklamış.

Venezia tecrübe ve kadro kalitesi olarak bana göre bir adım önde Sassari’den ki son maçı kendi sahasında oynamanın da avantajına sahipler. Ancak serinin kalanında çok inişli çıkışlı bir grafik çizdiler, son maçta bunun örneklerinden biriydi. İlk yarı çok iyi oynamalarına karşın ikinci yarıda savunmada düştüler ve 3.çeyrekte yedikleri 29 sayı onların maçı çift haneli farklarla kaybetmelerine neden oldu. 

Koç Pozecco’nun öğrencileri final serisinde de bu sezonun neden flaş ekibi olduklarını gösterdiler tekrar. Tamam mı devam mı niteliğindeki son maçta evlerinde oynamanın avantajı ile inatçılıklarını konuşturdular ve ikinci yarıda Cooley ile Thomas’ı pota altında verimli kullanarak geri döndüler. Dış oyunculardan beklenen katkıyı alamasalar da boyalı alandan işi bitirdiler.

Venezia Vidmar ve Watt gibi iki önemli pota altı silahına ve Daye gibi şutör bir 4 numaraya sahip. Ancak buna rağmen son maçta pota altında teslim olmuşlardı Sassari’ye. Son maçta ikinci yarının başında yaptıkları hatalardan ders çıkardıklarını düşünüyorum ve bu maçta kendi sahalarında rakibi kendi silahıyla vurup pota altında etkili olacaklarını, bunun da onları galibiyete ve şampiyonluğa taşıyacağını düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 / 1.55
Bets10 Oranı: MS 1 / 1.68
Güven İndeksi: 8/10Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

almanya bbl basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Gottingen – Bayreuth İddaa Tahmini 09.05.21

Almanya easyCredit BBL 34. ve son hafta mücadelesinde Gottingen Pazar saat 16:00’da Bayreuth ile karşılaşacak. …