Anasayfa / İddaa Tahminleri / Venezia – Trento İddaa Tahmini 13.09.19

Venezia – Trento İddaa Tahmini 13.09.19

Yeni sezon hazırlıkları kapsamında Venezia Cuma saat 21:30’da Trento ile karşılaşacak. İddaa bu maça oran açmamışken Bets10 ise Venezia’nın galibiyeti için 1.33 oran belirlemiş.

Son şampiyon Venezia kadrosunu büyük ölçüde korumasının yanında Filloy, Chappell, Udanoh gibi önemli isimleri de kadroya katmayı başardılar. Özetle bu sezon da kaliteli kadroları ve tecrübeli koçları De Raffaele liderliğinde yine favorilerden biri olacaklar. Daye ve Watt en güvendikleri isimler olacaklar. Ancak son 2 hazırlık maçlarında Olympiakos’a 3 ve Slovenya şampiyonu Primorska’ya 8 sayı farkla kaybettiklerini de unutmayalım.

Trento yeni koçu Brienza liderliğinde yeniden yapılanmaya gitti. Yine play-off’u zorlayacak takımlardan biri olacaklardır. Justin Knox, George King, Rashard Kelly, Andres Forray, Aaron Craft, James Blackmon en önemli silahları olacak. Ancak tecrübe ve takım kimyası konusunda sorun yaşayabilirler genç yabancıları ile. Craft ve Forray’e çok iş düşecek takım organizasyonu konusunda.

Venezia son 2 hazırlık maçında üst üste Olympiakos ve Primorska’ya kaybetti. Artık bu gidişe dur diyeceklerdir kaliteli kadroları ile. Yavaş yavaş ısınmaya başlayacaklarını, henüz takım kimyasını ve sistemi tam oturtamamış Trento’nun yeni kadrosuna karşı üstünlük kurmalarını bekliyorum. Ancak hazırlık maçı olmasının da etkisiyle handikap riskine girmeyeceğim.

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 1 – 1.33
Güven İndeksi: 9

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Dallas Mavericks – Milwaukee Bucks İddaa Tahmini 09.08.20 (Basket Guru)

NBA‘de Batı’nın dişli takımlarından Dallas Mavericks, Doğu’da liderliği garantilemiş olan güçlü rakibi Milwaukee Bucks ile …