Anasayfa / Brescia / Verona – Brescia İddaa Tahmini 15.01.23

Verona – Brescia İddaa Tahmini 15.01.23

İtalya Lega Basket Serie A 15. hafta mücadelesinde Verona Pazar günü saat 22:00’da Brescia ile karşılaşacak. İddaa misafir takım lehine 1.44 handikap belirlemişken intobet ise oranı 1.60 olarak açıklamış.

Verona ligin yeni ve aynı zamanda vasat takımlarından birisi. 14 maçlarından 5 tanesini kazanabildiler ve kendilerine 13. sırada yer buldular. Düşma potasından sadece averajla uzaktalar, yani tehlikeli sularda yüzmeye devam ediyorlar. Bu sezon iç saha karneleri en kötü olan takımlardan biri. Üst üst 5 iç saha maçlarını kaybettikten sonra denk rakiplerinden Trieste’yi 7 sayı farkla geçerek kötü gidişata dur demişler, taraftarlarına biraz olsun lendilerini affettirmişlerdi. Ancak geçen hafta güçlü Venezia karşısında tamamen dağılmışlar, 80-57 ile farklı yenilmişlerdi. 

Brescia ise ligin orta şekerli takımlarından birisi. 14 maçlarından 7 tanesini kazandılar ve kendilerine 8. sırada yer buldular. Bununla beraber son 3 maçlarından 2 tanesini kazandıklarını, çıkışta olduklarını da belirtelim. EuroCup ve Serie A’daki son 2 deplasman maçlarında Cedevita’yı 3 ve Sassari’yi uzatma sonunda 2 sayı farkla geçmişlerdi. Denk rakiplere karşı gelen bu deplasman galibiyetleri moral motivasyon adına onlar adına çok önemliydi. Nitekim hafta içi EuroCup sahnesinde konuk ettikleri güçlü Badalona’yı da 10 sayı farkla geçtiklerini belirtelim.

İki takım arasında hem kalite ve seviye hem de hedefler doğrultusunda net farklar var. Verona’nın hedefi düşmemek iken Brescia ise play-off potasında en iyi sıralamayı elde etme hedefinde ve bir EuroCup takımı oldukları için de ona göre yüksek bir bütçeleri var. Bu maçta da kalite farkını deplasmanda olmalarına rağmen parkeye yansıtacaklarını, Della Valle, Cournooh, Cobbins gibi silahları verimli kullanarak haneleri bir galibiyet daha yazdıracaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 – 1.44
intobet Oranı: MS 2 – 1.60
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Almanya BBL iddaa tahmin ve analizleri

Crailsheim Merlins – Niners Chemnitz İddaa Tahmini 05.02.23

Almanya easyCredit BBL 19. hafta mücadelesinde Crailsheim Merlins Pazar günü saat 22:30’da Niners Chemnitz ile …