Anasayfa / 7DAYS EuroCup / Virtus Bologna – Gran Canaria İddaa Tahmini 29.03.22

Virtus Bologna – Gran Canaria İddaa Tahmini 29.03.22

7DAYS EuroCup 17. hafta mücadelesinde Virtus Bologna Salı saat 21:30’da Gran Canaria ile karşılaşacak. İddaa misafir takım lehine 11.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 10.5 olarak açıklamış. 

Koç Scariolo yönetimindeki Virtus Bologna bu sezon da EuroCup’ın güçlü şampiyonluk adaylarından biri. Ancak şuana kadar beklentileri tam olarak karşılayamadıkları da bir gerçek, 16 maçlarından 9 tanesini kazanabildiler. Evlerindeki son 2 maçlarını Serie A sahnesinde oynamışlardı, önce Venezia’yı 81-77 ile sonra da Reggio Emilia’yı 78-70 ile geçebilmişlerdi. İki takım da kendi sikletlerinin altında, dolayısıyla zorla kazandıklarını söylemek yanlış olmaz. İki Euroleague yıldızı Hackett ile Shenglia’nın takıma olarak adaptasyonu gerçekleşmedi. 

Koç Fisac yönetimindeki Granca ise bu sezonun flaş takımlarından biri. 16 maçlarından 12 tanesini kazandılar ve sürpriz bir şekilde liderlik koltuğunda oturuyorlar Valencia ve Bologna gibi iddialı şampiyonluk adaylarının önünde. Son 3 maçlarını kazanmalarının yanı sıra Endesa’nın aksine burada EuroCup’daki deplasman performansları ve dirençleri iyi durumda. Son 2 deplasman maçlarında Bourg’a son nefeste 2 farkla yenilirken, Ulm’u ise yine son nefeste 93-94 ile kazanmışlardı. Ennis, Slaughter ve Albicy takımın en güvendiği isimler konumundalar. 

Her iki takım da play-off biletini daha şimdiden garantiledi. Ama eşleşmelerde sıralama da çok önemli. Bologna bir çıkış yakalayıp sezonu en kötü ihtimal ilk 4 sırada tamamlamak, ev sahibi avantajını kapmak istiyor. Granca ise liderlik yarışında geri adım atmak istemiyor. Deplasmanda kazanma konusunda zaman zaman sorunlar yaşasalar da dirençleri ise gayet iyi. Son maçlarda da bunu gördük özellikle EuroCup sahnesinde. Bologna her ne kadar kağıt üstünde onlardan daha iyi bir takım olsa da lider Granca’nın bu mesaj maçında kolay pes etmeyeceğini, çift haneli farklarla yenilmeyeceğini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (+11.5) – 1.46
Bets10 Oranı: MS 2 (+10.5) – 1.66
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Rico Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Leones De Ponce – Grises de Humacao İddaa Tahmini 17.05.22

Porto Riko Ligi mücadelesinde Leones de Ponce Salı saat 03:00’da Grises de Humacao ile karşılaşacak …