Anasayfa / İddaa Tahminleri / Washington Wizards – Phoenix Suns İddaa Tahmini 04.02.24

Washington Wizards – Phoenix Suns İddaa Tahmini 04.02.24

NBA Doğu Konferansı ekibi Washington Wizards Pazar günü saat 23:30’da Batı ekibi Phoenix Suns ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Best10 ev sahibi lehine 9.5 handikap belirlemişler. 

Wizards sadece Doğu’nun değil, tüm ligin en zayıf halkalarından birisi… Şuana kadar sadece 9 galibiyet çıkarabildiler 48 maçın ardından. Evlerindeki performansları ise tam anlamıyla facia, 10 maçtır kazanamıyorlar burada taraftarlarının karşısında! Son 3 iç saha maçlarında Jazz’dan 15 sayı ve Clippers’dan 16 sayı fark yerken, Heat’e direnseler de 8 sayı farkla kaybetmekten kurtulamamışlardı. Kuzma ve Bagley gibi iki önemli isimden faydalanamayacaklarının altını çizelim. 

Suns cephesinde ise işler yolunda diyebiliriz, son 3 maçlarından ikisini kazandılar ve bu sayede de 28 galibiyete ulaştılar. Şuanda 7. sırada yer alıyorlar ve play-off potasından sadece 1 adım uzaktalar. Deplasman karnelerine baktığımızda ise üst üste Heat’i 13 sayı ve Nets’i tam 16 sayı farkla geçerken, 3 Şubat’daki son maçta ise Hawks’a 9 sayı farkla yenilmekten kurtulamadılar. Bu maç öncesi önemli bir eksikleri bulunmuyor. 

İki takım arasında net bir siklet farkı olduğunu düşünüyorum. Suns, Batı’nın iddialı play-off takımlarından birisi. Wizards gibi ligin zayıf halkalarından birisi karşısında Durant, Booker, Beal gibi bir Büyük Üçlü’ye sahipken sürprize izin vermeyeceklerini düşünüyorum. Wizards’da Bagley ve Kuzma’nın da olmayışı onların direncini oldukça aşağı çekecektir diye düşünüyorum. Misafir takımın çift haneli farklarla net bir galibiyet elde edeceğini öngörüyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (-9.5) – 1.46
Best10 Oranı: MS 2 (-9.5) – 1.67
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Hırvatistan Ligi iddaa tahmin ve analizleri

GKK Sibenka – Dubrava İddaa Tahmini 20.02.24

Hırvatistan Ligi 20. hafta mücadelesinde GKK Sibenka Salı günü saat 20:00’da Dubrava ile karşılaşacak. Best10 …