Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Wurzburg – Crailsheim Merlins İddaa Tahmini 03.01.21

Wurzburg – Crailsheim Merlins İddaa Tahmini 03.01.21

Almanya easyCredit BBL 11. hafta mücadelesinde Wurzburg Pazar saat 17:00’da Crailsheim Merlins ile karşılaşacak. İddaa misafir takımın toplam sayı limitini 84.5 olarak açıklamışken Bets10 ise limiti 86.5 olarak belirlemiş.

Wurzburg 9 maçın ardından hanesine 3 galibiyet yazdırabildi ve ligin vasat ekiplerinden biri. Şimdiye kadar oynadılkarı maçlarda potalarında ortalama 84 sayı gördüler, dolayısıyla savunmada iyi durumda olduklarını söylemek güç. Son 2 maçlarını deplasmanda oynamışlardı; önce Bayreuth’u 87-93 ile geçtiler, sonra da güçlü Ludwigsburg’a fazla direnemediler ve 87-72 ile kaybettiler. Gördüğünüz üzere kazandıkları maçta da kaybettileri maçta da 87 sayı gördüler potalarında. 

Merlins tartışmasız bu sezonun flaş ekibi, 10 maçtan 9 tanesini kazandılar ve bu maçlarda rakip potalarak ortalama 91 sayı göndererek hücumda ne kadar verimli ve formda olduklarını da göstermiş oldular. Son 2 deplasman maçlarında rakiplerini farklı ve rahat geçerken skor üretiminde de hiç sorun yaşamamışlardı. Braunschweig’a 108 ve Vechta’ya ise 98 sayı göndermişlerdi. Bell-Haynes, Coleman, Lasisi, Highsmith ve McNeace gibi etkili silahlara sahipler.

Wurzburg savunmada vasat bir takım olduğu gibi tempo yapan rakipleri de durduramıyor, aksine onlara aynı şekilde karşılık vermeye çalışıyor. Crailsheim de etkili hücum silahları ile açık alanda verimli oynayan, bol skor üreten bir takım. Başta Bell-Haynes olmak üzere Wurzburg savunmasını işlemekte sorun yaşamayacaklarını tahmin ediyorum. Bu nedenle de kazanırken 90 sayıları zorlamalarını beklediğim senaryoya göre Crailsheim’in toplam sayı limitine üst olarak yöneleceğim. 

İddaa Oranı: Deplasman ÜST (84.5) – 1.50
Bets10 Oranı: Deplasman ÜST (86.5) – 1.90
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

BSL Basketboltahmin.net iddaa tahmin ve anzlizleri

Büyükçekmece – Tofaş İddaa Tahmini 16.01.21

ING Basketbol Süper Ligi 17. hafta mücadelesinde Büyükçekmece Cumartesi saat 17:30’da Tofaş ile karşılaşacak. Bets10 …