Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Wurzburg – FC Bayern Munich İddaa Tahmini 02.06.24

Wurzburg – FC Bayern Munich İddaa Tahmini 02.06.24

Almanya easyCredit BBL yarı final serisi 3. maçında Wurzburg Pazar günü saat 16:00’da FC Bayern Munich ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet ev sahibi lehine 7.5 handikap belirlemişler.

Koç Filipovski yönetimindeki Wurzburg norgmal sezonu 5. sırada tamamlamış ve 4. sıradan gelen son şampiyon Ulm’u saha avantajı olmamasına rağmen eleyerek dikkatleri üstüne çekmişti. Ancak bu seride güçlü rakipleri karşısında deplasmandaki 2 maçta hiç ama hiç varlık gösteremediklerini belirtelim. Önce 15 sayı sonra da tam 24 sayı farkla hezimete uğramışlardı. 75 sayıda kaldıkları son maçta Seljaas 17 sayı, 6 ribaund ve Perry 14 sayı, 8 asist ile direnen başlıca isimlerdi.

Koç Laso yönetimindeki Bayern ise normal sezonu lider olarak tamamladı ve çeyrek finalde de Ludwigsburg’u 3-1 ile geçtiler. Ellerinde tam olarak Euroleague seviyesinde bir kadro var ki orada play-off oynasalar kimse şaşırmazdı. Dolayısıyla BBL seviyesinin çok üstündeler. Bunu da Wurzburg karşısında evlerinde oynadıkları ilk 2 maçta gösterdiler zaten. 24 sayı farkla kazandıkları son maçta Bonga 14 sayı, 6 ribaund, Edwards 14 sayı, Lucic 14 sayı ile galibiyeti getrien isimlerdi. 

İki takım arasındaki siklet farkını net olarak gördük serinin ilk 2 maçında. Bayern belli ki şampiyonluk hedefine tam olarak konsantre olmuş, kupayı istiyorlar. Dolayısıyla bu maçta deplasmanda olmalarının da onları fazla etkileyeceğini düşünmüyorum. Ellerindeki kaliteli ve tecrübeli silahları yine verimli kullanacaklarını, ilk 2 maçta olduğu gibi çift haneli farklarla kazanarak seriyi süpüreceklerini öngörüyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (-7.5) – 1.49
intobet Oranı: MS 2 (-7.5) – 1.67
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Piratas de Quebradillas – Capitanes de Arecibo İddaa Tahmini 23.06.24

Porto Riko Ligi A grubu mücadelesinde Piratas de Quebradillas Pazar günü saat 03:00’da Capitanes de …