Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Wurzburg – Niners Chemnitz İddaa Tahmini 05.05.21

Wurzburg – Niners Chemnitz İddaa Tahmini 05.05.21

Almanya easyCredit BBL 33. hafta mücadelesinde Wurzburg Çarşamba saat 21:30’da Niners Chemnitz ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti için 1.30 oran açıklamışken Bets10 ise oranı 1.55 olarak belirlemiş.

Wurzburg 31 maçtan 9 galibiyet toplayabildi ve 15. sırada yer alıyor. Her ne kadar düşme hattında olan Giessen’e karşı ikili averajda üstün olsalar da Mitteldeutscher’in de dahil olabileceği üçlü averaj senaryolarına dalmamak adına kalan 3 maçlarından bir galibiyet daha alarak işlerini garantilemek istiyorlar. Bu yolda da en uygun maçın evlerinde denk rakiplerine karşı oynayacakları bu maç olduğunu söylemek gerek. Evlerindeki son 2 maçta Bamberg’i 4 sayı farkla geçerek olumlu sinyaller verseler de sonrasında Alba’dan tam 20 sayı fark yemişlerdi. 

Ligin yeni takımı Chemnitz ise şimdiye kadar 11 galibiyet topladı ve zaten ligde kalmayı garantiledi. Kalan 2 maçlarını da kaybetseler onlar adına sorun olmayacak. Bu nedenle de bu maça formalite için çıkacaklarını söylemek kesinlikle yanlış olmaz. Zaten bu durumun rahatlığıyla da son 3 maçlarını üst üste kaybetmişlerdi. Son 2 deplasman maçlarında zayıf Vechta’ya 13 ve denk rakiplerinden Bonn’a ise tam 24 sayı farkla yenildiler, evden uzakta iyi durumda olmadıklarını biliyoruz. 

İki takım arasında kadro kalitesi ve oynanan basketbol seviyesi anlamında farklar yok normal şartlarda. Ama ligde kalmayı matematiksel olarak tam anlamıyla garantilemek isteyen Wurzburg, formalite maçına çıkacak rakibine nazaran çok daha fazla galibiyete ihtiyacı olan taraf. Bunun da etkisiyle kendi sahalarında agresif ve istekli oynayacaklarını, son deplasman maçlarında direnç göstermeyen ve farklı kaybeden Chemnitz karşısında galibiyete ulaşacaklarını düşünüyorum. Alternatif olarak ev sahibinin düşük handikaplı galibiyetleri de düşünülebilir. 

İddaa Oranı: MS 1 – 1.30
Bets10 Oranı: MS 1 – 1.55
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Sırbistan – Porto Riko İddaa Tahmini 18.06.21

2020 Tokyo Olimpiyatları bileti için oynanacak eleme maçları öncesi Yunanistan’ın ev sahipliğinde düzenlenen Acropolis Turnuvası …