Anasayfa / FIBA Şampiyonlar Ligi / Z-Mobile Prishtina – Legia İddaa Tahmini 17.09.19

Z-Mobile Prishtina – Legia İddaa Tahmini 17.09.19

FIBA Şampiyonlar Ligi eleme turu ilk maçında Z-Mobile Prishtina Salı saat 21:00’da Legia ile karşılaşacak. İddaa bu maça oran açmazken Bets10 ise deplasman takımı lehine 2.5 handikap açıklamış.

Kosova temsilcisi yeni koçu Loci yönetiminde vasat bir takım kurdu bu seviyeler için, halen Avrupa’da bu seviyeler için çok ciddi bir tecrübe eksiklikleri var denk rakiplere karşı bile. Jonathan Wade, Divine Myles, Shea Feehan, Dardan Berisha, Jonathan Janssen, Mikaile Tmusic ve Fisnik Rugova takımın önemli isimleri olacaklar yeni sezonda. 

Legia da rakibinden çok farklı durumda değil Avrupa tecrübesi konusunda. Koç Spasev ile yola devam ederken kadrolarını da epey yenilediler. Isaac Sosa Carrion, Michael Finke, Dreew Brandon, Romaric Belemene, Keanu Pinder takımın önemli isimleri olacaklar. Tabi en skorer iki isimleri Prewitt’i temsilcimiz Bandırma’ya ve Karolak’ı da Anwil’e kaptırdıklarını unutmayalım.

Denk güçlerin mücadelesini izleyeceğiz. Kosova ülke olarak da basketbol olarak da henüz Avrupa’da çok yeni. Ancak kökleri Yugoslav ekolüne dayandığı için hızlı ilerliyorlar. Bu maçta da evlerinde olmanın avantajı ve Berisha gibi bir lidere sahip olmanın artılarıyla bir adım öndeler. Prewitt ve Karolak’ı kaybetmiş olan Legia geçen sezondan geride bir takım. Bu deplasmanda denk rakiplerini zorlayacak olsalar da handikapta kalmalarını zor görüyorum.

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 2 (-2.5) – 1.81
Güven İndeksi: 7

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Los Angeles Lakers – Oklahoma City Thunder İddaa Tahmini 06.08.20

NBA‘in iddialı şampiyonluk adaylarından biri olan Los Angeles Lakers, Batı’nın dişli takımlarından Oklahoma City Thunder …