Anasayfa / FC Bayern Munich / Zalgiris Kaunas – Bayern Munich İddaa Tahmini 17.11.23

Zalgiris Kaunas – Bayern Munich İddaa Tahmini 17.11.23

Turkish Airlines Euroleague 9. hafta mücadelesinde Zalgiris Kaunas Cuma günü saat 21:00’da FC Bayern Munich ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takım lehine 7.5 handikap belirlemişler. 

Zalgiris son dönemin formsuz ekiplerinden birisi, üst üste 4 maçlarını birden kaybettiler ve 8 maçtan sadece 3 galibiyet çıkarabildiler şuana kadar… Bu sezon Zalgirio Arena’daki büyü de bozulmuşa benziyor, son 2 maçlarını üst üste kaybettiler burada taraftarlarının karşısında. Önce Valencia’dan 15 sayı fark yemişler, sonra da alt sıra ekiplerinden biri olan Asvel’den 3 sayı farkla teslim olmuşlardı. Bu maç öncesi eksik ya da sakat oyuncuları bulunmuyor. 

Bayern ise ise koç Laso yönetiminde sezona istediği gibi bir giriş yapamadı, yeni koç ve yeni kadronun olduğu bir ortamda halen adaptasyon sorunları yaşamaları normal. Diğer yandan üst üste 4 maçlarını kaybettikten sonra 2 gün önce çift maç haftasının ilk sınavında konuk ettikleri koç Obradovic’in yönetimindeki Partizan’ı 94-85 ile geçerek kötü gidişata dur dediklerini belirtelim. O maçta Bonga, Obst ve Lucic’in yokluğunda Edwards 21 sayı, 4 ribaund, Francisco 17 sayı, 6 asist ve Booker 13 sayı, 11 ribaund ile galibiyeti getiren isimlerdi. 

Zalgiris üst üste 4 maç kaybetti ve bir reaksiyon arayacak kendi sahasında, bu nedenle de kazanmaları sürpriz olmaz elbette. Ancak karşılarında 4 maçlık kötü seriye Partizan’ı geçerek dur demiş, daha moralli ve daha diri bir Bayern olacak. Üstelik son maçta kullanamadıkları Obst ile Bonga’nın da dönme ihtimalleri var. Onlar dönse de dönmese de Edwards, Francisco, Booker üçlüsünün yanı sıra bu kez Ibaka’yı daha iyi kullanacaklarını ve bu zor deplasmanda direneceklerini, play-in yolundaki denk rakiplerinden biri olan Zalgiris’e karşı kolay lokma olmayacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (+7.5) – 1.44
intobet Oranı: MS 2 (+7.5) – 1.65
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Golden State Warriors – Portland Trail Blazers İddaa Tahmini 07.12.23

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Golden State Warriors Perşembe günü saat 06:00’da Portland Trail Blazers ile …