Anasayfa / Breogan / Zaragoza – Breogan İddaa Tahmini 03.02.24

Zaragoza – Breogan İddaa Tahmini 03.02.24

İspanya Liga Endesa 21. hafta mücadelesinde Zaragoza Cumartesi günü saat 20:00’da Breogan ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takım lehine 4.5 handikap belirlemişler.

Zaragoza son 3 maçını üst üste kaybederek 8 galibiyette kaldı. Düşme potasından 2 adım uzaktalar halen ve bunun yanında play-off potasından ise 3 galibiyet uzaktalar. Diğer yandan evlerindeki son 3 maçlarına baktığımızda ise 2 galibiyet elde ettiklerini gördük, Girona’yı 7 sayı ve Europe Cup’da ise Gravelines’ı 11 sayı farkla yenmeyi başardılar. O maçta Yusta 25 sayı, Sulejmanovic 15 sayı, 6 ribaund, Bell-Haynes 10 sayı, 9 ribaund, 5 asist ile galibiyeti getiren başlıca isimlerdi. 

Breogan ise ligin düşme adaylarından birisi konumunda. Son 3 maçlarından 2 galibiyet çıkarabildiler ve bu nedenle de 6 galibiyette kaldılar, düşme potasından kurtulabilmiş değiller. Ama Obradoiro ve Granada’dan sadece averajla uzaktalar, yani şanslar devam ediyor. Diğer yandan bu deplasman karneleri ile ilerlemeleri ise zor, son 3 maçlarını üst üste kaybettiler. Granca’dan 26 sayı, Breogan’dan 8 sayı ve Manresa’dan ise 15 sayı farkı yemişlerdi. 

İki takım arasında puan tablosunda sadece 2 galibiyetlik bir fark var ama bunun yanında iç-dış saha performanslarını düşündüğümüzde ise Zaragoza’nın bir adım önde olduğunu söyleyebiliriz. Yusta, Sulejmanovic, Bell-Haynes, Kravic, Watt, McFadden gibi silahlarla evlerinde oynamanın avantajını değerlendirerek dişlerine göre bir rakip karşısında sürprize izin vermeyeceklerini, düşük farkla da olsa kazanacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-4.5) – 1.51
intobet Oranı: MS 1 (-4.5) – 1.70
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Utah Jazz – San Antonio Spurs İddaa Tahmini 26.02.24

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Utah Jazz Pazartesi günü saat 04:00’da San Antonio Spurs ile karşılaşaacak. …