Anasayfa / Basketbol Haber / 12 Dev Adamın Dünya Kupası Yol Haritası

12 Dev Adamın Dünya Kupası Yol Haritası

Dünya Şampiyonası Avrupa elemelerinde grubu 4-2 ile birinci bitiren milli takımımız, bütün sonuçların taşınacağı ikinci grupta İspanya, Karadağ ve Slovenya ile ikişer maç yapacak. İkinci tur maçları sonunda ilk üç sırayı alan takımlar 2019’da Çin’de düzenlenecek Dünya Şampiyonası’na katılacak.

YENİ GRUPTAKİ MAÇ TARİHLERİMİZ

14 Eylül Türkiye-Karadağ
17 Eylül Slovenya-Türkiye
29 Kasım Türkiye-İspanya
2 Aralık Karadağ-Türkiye
22 Şubat Türkiye-Slovenya
25 Şubat İspanya-Türkiye

YENİ GRUP BÖYLE BAŞLAYACAK

Milli Takımımız yeni gruba İspanya’nın 2 galibiyet gerisinde, ikili averajda üstün olduğumuz Letonya ile aynı puanda, Karadağ ve Ukrayna’nın 1, Slovenya’nın 2 galibiyet önünde başlayacak. Bu görüntü elbette bir avantajı gösteriyor ancak hiç beklemediğimiz İsveç yenilgisini almamış olsak şimdi kendimizi çok daha rahat hissedecektik.

Cedi Osman ve Furkan Korkmaz kadroda olduğunda sadece fiziğimiz değil, kimyamız da değişiyor. NBA’deki iki oyuncumuz en iyi ihtimalle Eylül ayındaki iki maçta oynayabilecekler, tabii takımlarının izin vermemesi de olasılıklar dahilinde. Daha sonraki 4 maçı ise bu ikili olmadan oynayacağız.

Umarız Cedi ve Furkan Eylül ayında sahada olup güç vermeye devam ederler, Karadağ ve Slovenya’yı yenip Dünya Şampiyonası’na gitmek için çok büyük avantaj elde ederiz.

Kaynak: BasketfaulHakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

fransa pro a basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Limoges – Chalons Reims İddaa Tahmini 26.10.19

Fransa JeepElite Pro A 6.hafta mücadelesinde Limoges Cumartesi saat 21:00’da Chalons Reims ile karşılaşacak. Hem …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir