Güncel
Anasayfa / Basketbol Haber / 41 Yaşındaki Milic O Smacı Tekrarladı

41 Yaşındaki Milic O Smacı Tekrarladı

Euroleague tarihine adını yazdırmış olan iki değerli Sloven yıldız Sani Becirovic ve Bostjan Nachbar için jubile niteliğinde düzenlenen Basketbol Senfonisi adlı gösteri maçında bir diğer Sloven yıldız Marko Milic de tekrar sahne aldı ve tıpkı eski günlerde olduğu gibi harika bir harekete imza attı!

Marko Milic’i izleme fırsatı bulanlar onun ne kadar atletik bir oyuncu olduğunu ve görüntüsünün aksine ne kadar yükseklere çıkıp nasıl özel smaçlar yapabildiğini hatırlarlar. Slovenya’yı NBA’de ilk temsil eden oyuncu ünvanına da sahip olan Milic, 1997 yılında Slovenya’da düzenlenen All-Star organiasyonunda bir arabanın üstünden yaptığı bu smaçla ses getirmişti.

Şuanda 41 yaşında olan Marko Milic, Basketbol Senfonisi adlı organizasyonda bu smacı bir kez daha tekrarlamak isteyince hem parkede yer alan oyuncular ve koç Obradovic’in de yer aldığı teknik adamlar hem de taraftarlar için komik ve keyifli anlar yaşandı 🙂Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

LA Clippers Favorilerden Biri

NBA’de yaz döneminin en dikkat çekici hamlelerini yaparak önümüzdeki sezon şampiyonluk için iddialı konuma gelen …