Anasayfa / Amerika Birleşik Devletleri Milli Takım / ABD – Arjantin İddaa Tahmini 26.02.19

ABD – Arjantin İddaa Tahmini 26.02.19

Dünya Kupası Amerika Elemeleri kapsamında ABD Salı saat 03:00’da Arjantin ile karşılaşacak. İddaa toplam sayı limitini 158.5 olarak açıklamışken Bets10 ise limiti 157.5 olarak belirlemiş.

ABD elemeler boyunca hep G-League oyuncuları ile mücadele etti ve Dünya Kupası biletini de kaptı. Bir çok oyuncu bu sayede kendini Avrupa ve NBA piyasasına bu vitrinde daha iyi gösterme fırsatını yakaladı. Bu nedenle daha hırslı ve istekli oynamaya başladılar. Son Panama maçlarında da bu durumu net olark gördük, zayıf rakiplerini 111-80 ile çok rahat geçmişlerdi.

Arjantin de rakibi ile beraber bu grupta ikinci Çin biletini kapan takım oldu. Onlar da tempolu basketbolu tercih ediyorlar ve yüksek skor potansiyeline sahip bir kadroları var. Son maçlarında da Porto Riko karşısında aynen bu senaryoya uygun bir mücadele izlemiştik, normal süresi 82-82 biten maçta son topta 86-87 yenilmişlerdi. Birçok yıldız ismin yokluğunda Redivo ve Brussino performansları ile ön plana çıkıyorlar.

İki takım da Çin biletini beklendiği gibi garantilemişlerdi ve iki takımın da kadrosunda ana rotasyondan neredeyse hiçbir oyuncu bulunmuyor, özellikle ABD G-League oyuncularından kurulu bir kadro yani bırakın B takımı, neredeyse D takımı ile oynuyorlar. Buna rağmen yetenek ve atletizm konusunda bir çok takımdan üstün durumdalar. Bu maçta da iki takımın kafalarının rahat olmasının da etkisiyle tempoya izin vereceklerini ve savunma performanslarının düşük olacağını tahmin ediyorum, bu nedenle yüksek skor potansiyeline sahip iki takımın kapışmasında tercihim üst seçeneği olacak.

İddaa Oranı: ÜST (158.5) / 1.70
Bets10 Oranı: ÜST (157.5) / 1.67
Güven İndeksi: 8/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Euroleague basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Panathinaikos – Olympiakos İddaa Tahmini 06.12.19

Turkish Airlines Euroleague 12.hafta mücadelesinde Panathinaikos Cuma saat 22:30’da Olympiakos ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin …