Güncel
Anasayfa / Amerika Birleşik Devletleri Milli Takım / ABD – Arjantin İddaa Tahmini 26.02.19

ABD – Arjantin İddaa Tahmini 26.02.19

Dünya Kupası Amerika Elemeleri kapsamında ABD Salı saat 03:00’da Arjantin ile karşılaşacak. İddaa toplam sayı limitini 158.5 olarak açıklamışken Bets10 ise limiti 157.5 olarak belirlemiş.

ABD elemeler boyunca hep G-League oyuncuları ile mücadele etti ve Dünya Kupası biletini de kaptı. Bir çok oyuncu bu sayede kendini Avrupa ve NBA piyasasına bu vitrinde daha iyi gösterme fırsatını yakaladı. Bu nedenle daha hırslı ve istekli oynamaya başladılar. Son Panama maçlarında da bu durumu net olark gördük, zayıf rakiplerini 111-80 ile çok rahat geçmişlerdi.

Arjantin de rakibi ile beraber bu grupta ikinci Çin biletini kapan takım oldu. Onlar da tempolu basketbolu tercih ediyorlar ve yüksek skor potansiyeline sahip bir kadroları var. Son maçlarında da Porto Riko karşısında aynen bu senaryoya uygun bir mücadele izlemiştik, normal süresi 82-82 biten maçta son topta 86-87 yenilmişlerdi. Birçok yıldız ismin yokluğunda Redivo ve Brussino performansları ile ön plana çıkıyorlar.

İki takım da Çin biletini beklendiği gibi garantilemişlerdi ve iki takımın da kadrosunda ana rotasyondan neredeyse hiçbir oyuncu bulunmuyor, özellikle ABD G-League oyuncularından kurulu bir kadro yani bırakın B takımı, neredeyse D takımı ile oynuyorlar. Buna rağmen yetenek ve atletizm konusunda bir çok takımdan üstün durumdalar. Bu maçta da iki takımın kafalarının rahat olmasının da etkisiyle tempoya izin vereceklerini ve savunma performanslarının düşük olacağını tahmin ediyorum, bu nedenle yüksek skor potansiyeline sahip iki takımın kapışmasında tercihim üst seçeneği olacak.

İddaa Oranı: ÜST (158.5) / 1.70
Bets10 Oranı: ÜST (157.5) / 1.67
Güven İndeksi: 8/10Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Almanya – Polonya İddaa Tahmini 18.08.19

Dünya Kupası hazırlıkları kapsamında evinde düzenlenen turnuvada Almanya Pazar saat 16:00’da Polonya‘yı konuk edecek. İddaa …