Güncel
Anasayfa / Brezilya Milli Takımı / Dominik Cumhuriyeti – Brezilya İddaa Tahmini 26.02.19

Dominik Cumhuriyeti – Brezilya İddaa Tahmini 26.02.19

Dünya Kupası Amerika Elemeleri kapsamında Dominik Cumhuriyeti Salı saat 03:30’da Brezilya ile karşılaşacak. İddaa deplasman takımı lehine 4.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 5.5 olarak açıklamış.

Dominik son maçlara kadar Çin bileti şansını taşımıştı ve halen ince hesaplara göre şansları devam ediyor. Bu maçta Brezilya’yı yenmeleri gerekiyor ya da kaybederlerse Porto Riko’nun da diğer grupta Uruguay’ı yenmesi gerekiyor ya da kaybederlerse ve Uruguay da Porto Riko’yu yenerse o zaman da genel averjda Porto Riko’dan iyi durumda olmaları gerekiyor. Evlerindeki son maçta Çin biletini takımlardan biri Venezüella’yı 5 sayı farkla geçmeyi bilmişlerdi.

Brezilya cephesinde ise keyifler yerinde. Grupta Çin biletini kapan 3.takım olmayı başardılar. Son maçta deplasmanda oynamalarına rağmen Virgin Adaları’nın 104-80’lik skorla çok rahat geçmişlerdi. Şimdi karşılarında ilk maçta evlerinde 18 sayı farkla geçtikleri Dominik olacak ve artık hedef Dünya Kupası’na hazırlanmak olacak sadece.

Bir tarafta kazanırsa direk Dünya Kupası’na gidecek olan ama kaybetse de şansı olan Dominik, diğer tarafta Çin biletini cebine koymuş olan rahat konumdaki Brezilya var. Özetle Dominik’in bu maçı daha çok ciddiye alması lazım ama daha kaliteli bir kadroya sahip olan ve morali yüksek Brezilya’nın kendi adına bu formalite maçına bile daha konsantre çıkacağını ve deplasmanda olsa bile kaybetmeyeceğini, en azından handikap içerisinde kalacağını düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 2 (+4.5) / 1.70
Bets10 Oranı: MS 2 (+5.5) / 1.63
Güven İndeksi: 8/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

adriyatik ligi basketboltahmin.net tahmin ve analizleri

Partizan – Cibona İddaa Tahmini 15.12.19

Adriyatik Ligi 11.hafta mücadelesinde Partizan Pazar saat 22:00’da Cibona ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin toplam …

Basketboltahmin.net sitemize tecrübeli NBA yazar alımı yapılacaktır.
Lütfen iletişim için iletişim sayfamızda ki mail adreslerimize tecrübe detaylarınız ile birlikte ulaşın.