Anasayfa / Brezilya Milli Takımı / Dominik Cumhuriyeti – Brezilya İddaa Tahmini 26.02.19

Dominik Cumhuriyeti – Brezilya İddaa Tahmini 26.02.19

Dünya Kupası Amerika Elemeleri kapsamında Dominik Cumhuriyeti Salı saat 03:30’da Brezilya ile karşılaşacak. İddaa deplasman takımı lehine 4.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 5.5 olarak açıklamış.

Dominik son maçlara kadar Çin bileti şansını taşımıştı ve halen ince hesaplara göre şansları devam ediyor. Bu maçta Brezilya’yı yenmeleri gerekiyor ya da kaybederlerse Porto Riko’nun da diğer grupta Uruguay’ı yenmesi gerekiyor ya da kaybederlerse ve Uruguay da Porto Riko’yu yenerse o zaman da genel averjda Porto Riko’dan iyi durumda olmaları gerekiyor. Evlerindeki son maçta Çin biletini takımlardan biri Venezüella’yı 5 sayı farkla geçmeyi bilmişlerdi.

Brezilya cephesinde ise keyifler yerinde. Grupta Çin biletini kapan 3.takım olmayı başardılar. Son maçta deplasmanda oynamalarına rağmen Virgin Adaları’nın 104-80’lik skorla çok rahat geçmişlerdi. Şimdi karşılarında ilk maçta evlerinde 18 sayı farkla geçtikleri Dominik olacak ve artık hedef Dünya Kupası’na hazırlanmak olacak sadece.

Bir tarafta kazanırsa direk Dünya Kupası’na gidecek olan ama kaybetse de şansı olan Dominik, diğer tarafta Çin biletini cebine koymuş olan rahat konumdaki Brezilya var. Özetle Dominik’in bu maçı daha çok ciddiye alması lazım ama daha kaliteli bir kadroya sahip olan ve morali yüksek Brezilya’nın kendi adına bu formalite maçına bile daha konsantre çıkacağını ve deplasmanda olsa bile kaybetmeyeceğini, en azından handikap içerisinde kalacağını düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 2 (+4.5) / 1.70
Bets10 Oranı: MS 2 (+5.5) / 1.63
Güven İndeksi: 8/10Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Polonya – Hollanda İddaa Tahmini 21.08.19

Dünya Kupası hazırlıkları kapsamında Polonya Çarşamba saat 19:15’de Hollanda ile karşılaşacak. İddaa bu maça oran …