Güncel
Anasayfa / Amerika Birleşik Devletleri Milli Takım / ABD – Letonya İddaa Tahmini 03.07.19

ABD – Letonya İddaa Tahmini 03.07.19

FIBA U19 Dünya Kupası son 16 mücadelesinde Amerika Birleşik Devletleri Çarşamba saat 13:15’de Letonya ile karşılaşacak. İddaa Letonya lehine 30.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 29.5 olarak açıklamış.

ABD turnuvanın en güçlü takımı olduğunu grup maçlarında net olarak gösterdi. Yeni Zelanda’yı 40, Litvanya’yı 18 ve son olarak Senegal’i 29 sayı farkla darma dağın ettiler. Perry ile Cunningham takımlarının skor yüklerini çekseler de her maçta farklı bir iki skor opsiyonu daha bularak yetenek havuzlarının ne kadar geniş olduğunu tekrar hatırlattılar.

Letonya ise turnuvanın hayal kırıklıklarından biriydi ve 3 maçta 0 çekerek de ne kadar vasat bir takım olduklarını gösterdiler. Kurucs dışında varlık gösterebilen bir oyuncu daha bulamadılar. Grup maçlarında sırasıyla Mali’ye 14, Avusturalya’ya 29 ve son olarak Kanada’ya son topta 2 sayı farkla yenilmişlerdi.

ABD çıktığı tempo ve bireysel yetenek seviyesi anlamında turnuvadaki neredeyse tüm takımlara karşı net bir üstünlük sağlamış durumda. Gruptan 0 çekerek çıkmış olan vasat Letonya’nın da onların karşısında fazla direnebileceğini düşünmüyorum ki derece yolunda tamam mı devam mı niteliğindeki bu maça da tam konsantre olarak çıkacaklarını ve farklı kazanarak çeyrek finale yükseleceklerini düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 1 (-30.5) / 1.70
Bets10 Oranı: MS 1 (-29.5) / 1.87
Güven İndeksi: 7/10Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Türkiye – Fransa İddaa Tahmini 15.07.19

FIBA U20 Avrupa Şampiyonası 3.gün mücadelesinde Türkiye Pazartesi saat 20:30’da Fransa ile karşılaşacak. İddaa bu …