Anasayfa / Amerika Birleşik Devletleri Milli Takım / ABD – Letonya İddaa Tahmini 03.07.19

ABD – Letonya İddaa Tahmini 03.07.19

FIBA U19 Dünya Kupası son 16 mücadelesinde Amerika Birleşik Devletleri Çarşamba saat 13:15’de Letonya ile karşılaşacak. İddaa Letonya lehine 30.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 29.5 olarak açıklamış.

ABD turnuvanın en güçlü takımı olduğunu grup maçlarında net olarak gösterdi. Yeni Zelanda’yı 40, Litvanya’yı 18 ve son olarak Senegal’i 29 sayı farkla darma dağın ettiler. Perry ile Cunningham takımlarının skor yüklerini çekseler de her maçta farklı bir iki skor opsiyonu daha bularak yetenek havuzlarının ne kadar geniş olduğunu tekrar hatırlattılar.

Letonya ise turnuvanın hayal kırıklıklarından biriydi ve 3 maçta 0 çekerek de ne kadar vasat bir takım olduklarını gösterdiler. Kurucs dışında varlık gösterebilen bir oyuncu daha bulamadılar. Grup maçlarında sırasıyla Mali’ye 14, Avusturalya’ya 29 ve son olarak Kanada’ya son topta 2 sayı farkla yenilmişlerdi.

ABD çıktığı tempo ve bireysel yetenek seviyesi anlamında turnuvadaki neredeyse tüm takımlara karşı net bir üstünlük sağlamış durumda. Gruptan 0 çekerek çıkmış olan vasat Letonya’nın da onların karşısında fazla direnebileceğini düşünmüyorum ki derece yolunda tamam mı devam mı niteliğindeki bu maça da tam konsantre olarak çıkacaklarını ve farklı kazanarak çeyrek finale yükseleceklerini düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 1 (-30.5) / 1.70
Bets10 Oranı: MS 1 (-29.5) / 1.87
Güven İndeksi: 7/10Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Fiba Şampiyonlar Ligi Basketbol.net iddaa tahmin ve bahis analizleri

Bakken Bears – Keravnos İddaa Tahmini 20.09.19

FIBA Şampiyonlar Ligi ilk eleme turu 2. maçında Bakken Bears Cuma saat 19:30’da Keravnos ile …

Basketboltahmin.net sitemize tecrübeli yazar alımları yapılacaktır. Lütfen iletişim için iletişim sayfamızda ki mail adreslerimize tecrübe detaylarınız ile birlikte ulaşın.