Anasayfa / FIBA U19 Dünya Şampiyonası / Günün İddaa Kuponu 02.07.19

Günün İddaa Kuponu 02.07.19

FIBA U19 Dünya Şampiyonası‘nda 3.maç gününde birbirinden keyifli mücadeleler bizleri bekliyor olacak. Ben de sizler için en güvendiğim 4 tahmini belirledim ve işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Yeni Zelanda – Litvanya : MS 2 (-16.5) / 1.70 (İddaa) & MS 2 (-16.5) / 1.82 (Bets10)

Yeni Zelanda bu seviye için yetersiz olduğunu ilk 2 maçta göstermişti. Her ne kadar statü gereği turnuvaya devam edecek olsalar da fazla şansları olmayacaktır. Litvanya ise turnuvanın iddialı takımlarından biri ve bu maçı da kazanarak en azından grubu 2.bitirip eşleşmede tersten gelecek 3.ile karşılaşmak isteyecektir. Jokubaitis liderliğinde Litvanya’nın hata yapmayacağını ve handikapı aşarak kazanacaklarını düşünüyorum.

Kanada – Letonya : MS 1 (-13.5) / 1.70 (İddaa) & MS 1 (-13.5) / 1.77 (Bets10)

Kanada, Mali karşısında sürpriz bir yenilgi aldıktan sonra artık bu maçı kazanmak zorunda ki turnuvadaki iddiasını sürdürebilsin. Amaçları averaj hesaplarına göre 2 ya da 3.olarak üst turda en azından bir grup birincisi ile eşleşmemek olacak. Bu nedenle de maçı ciddiye alacaklarını ve iyi durumda olmayan Letonya’yı handikapı geçerek yenebileceklerini düşünüyorum.

Mali – Avustralya : MS 1 (+8.5) / 1.70 (İddaa) & MS 1 (+8.5) / 1.79 (Bets10)

Mali turnuvanın etkili takımlarından biri ve kolay lokma olmadıklarını da gösterdiler ilk 2 maç sonrası. Artık grupta liderlik şansları var bu maçı kazanırlarsa bu nedenle de diğer iki maçta olduğu gibi yine direnç göstereceklerini ve inişli çıkışlı bir performans sergileyen Avusturalya karşısında handikapta kalabileceklerini düşünüyorum.

Filipinler – Rusya : MS 2 (-16.5) / 1.70 (İddaa) & MS 2 (-16.5) / 1.77 (Bets10)

Rusya grup liderliği için çıkacak bu maça. Kazanması ve averajını da iyi tutması için tam konsantre olarak vasat rakibini farklı yenmeye çalışacak. Filipinler ilk maçta Yunanistan karşısında da gördüğümüz gibi Avrupa takımlarına karşı çok zorlanacak turnuvada. Rusya karşısında da fazla direnebileceklerini düşünmüyorum. Ershov ve Mikhailovskii ağırlıklarını koyarlar ve Rusya’nın handikapı geçerek kazanmasını sağlarlar.

İddaa Oranı: 8.35
Bets10 Oranı: 10.21Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

İddaa Kuponu 14-15 Eylül

Dünya Kupası‘nda Cumartesi 5 ve 7. sıra için iki maç, Pazar günü ise bronz madalya …

Basketboltahmin.net sitemize tecrübeli yazar alımları yapılacaktır. Lütfen iletişim için iletişim sayfamızda ki mail adreslerimize tecrübe detaylarınız ile birlikte ulaşın.