Güncel
Anasayfa / Amerika Birleşik Devletleri Milli Takım / ABD – Yeni Zelanda İddaa Tahmini 29.06.19

ABD – Yeni Zelanda İddaa Tahmini 29.06.19

FIBA U19 Dünya Şampiyonası mücadelesinde ABD Cumartesi saat 20:00’da Yeni Zelanda ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 toplam sayı limitini 161.5 olarak açıklamışlar.

ABD son yıllarda bu turnuvaya önem veriyor ve müthiş yetenekli isimleri bizlere izleme şansı tanıdılar. Bu turnuvada da başta Mobley olmak üzere Green ve Lewis Jr. da ön plana çıkmalarını, hatta turnuvaya damga vurmasını beklediğim isimler arasında yer alıyorlar. Her zamanki gibi ABD turnuvanın ağır favorilerinden biri.

Yeni Zelanda ise alt yapılarda genelde sınırlı bir potansiyele sahip. Net bir yıldızları yok ama takım olarak tempoyu seven ve açık alanı iyi kullanan bir yapıya sahipler. Bu maçta da ABD’nin temposuna zaman zaman ayak uydurarak 70-75 baremine çıkabileceklerini ama savunmada epey zorlanacaklarını düşünüyorum.

ABD Mobley liderliğinde turnuvanın ağır favorilerinden biri ve yine bizlere keyifli maçlar izlettirecekler. Bu karşılaşmada da vasat rakipleri Yeni Zelanda’yı farklı ve rahat bir şekilde yeneceklerini düşünüyorum ama handikap biraz yüksek, güvenemedim için Yeni Zelanda’nın ABD temposuna zaman zaman çıkabileceğini düşünerek tercihimi üstten yana kullanacağım.

İddaa Oranı: ÜST (161.5) / 1.70
Bets10 Oranı: ÜST (161.5) / 1.83
Güven İndeksi: 8/10Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Türkiye – Fransa İddaa Tahmini 15.07.19

FIBA U20 Avrupa Şampiyonası 3.gün mücadelesinde Türkiye Pazartesi saat 20:30’da Fransa ile karşılaşacak. İddaa bu …