Güncel
Anasayfa / Arjantin Milli Takımı / Arjantin – Rusya İddaa Tahmini 29.06.19

Arjantin – Rusya İddaa Tahmini 29.06.19

FIBA U19 Dünya Şampiyonası mücadelesinde Arjantin Cumartesi saat 18:15’de Rusya ile mücadele edecek. Hem İddaa hem de Bets10 toplam sayı limitini 158.5 olarak açıklamış.

Arjantin altın jenarasyonun ardından hem alt yapılarda hem de A takım seviyesinde beklediği başarıları unuttu son yıllarda. Ancak yavaş yavaş yıldız seviyesinde oyuncular yetiştirmeye başlıyorlar ve en azından alt yapılarda savunmaya önem veren, disiplinli tarzlarıyla dirençli oynuyorlar. Bu turnuvada da zaman zaman sert ve kontrollü oyunlarıyla rakiplerini zorlayabileceklerini düşünüyorum. Caffaro bu turnuvanın dikkat çeken isimlerinden biri olabilir.

Rusya ise alt yapılarda yıldız yetiştirme konusunda sorunlar yaşasa da onlar da savunmaları ve sistem basketbolları ile ekollerini sürdüren ülkelerden biri oldular. Çoğunluğu Rusya’nın önemli külüplerinin alt yapısında oynayan oyunculardan oluşan Rus milli takımının bu turnuvada favori olmasa da ciddiye alınması gereken bir takım olduğunu düşünüyorum.

Rusya güç seviyesi ve oyuncuların kalitesi açısından bir adım önde olsa da iki takımın da sistematik ve savunma üzerine kurdukları sistemin bu maçta bize sert bir mücadele izletebileceğini düşünüyorum. Tempoyu kontrol altına almaya çalışacaklarını ve ilk maçta birbirlerini tartmaya çalışacaklarını, bu nedenle de savunmaya önem vereceklerini düşünüyorum.

İddaa Oranı: ALT (158.5) / 1.70
Bets10 Oranı: ALT (158.5) / 1.83
Güven İndeksi: 7/10Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

İspanya – Almanya İddaa Tahmini 15.07.19

FIBA U20 Avrupa Şampiyonası 3.gün mücadelesinde İspanya Pazartesi saat 18:15’de Almanya ile karşılaşacak. İddaa henüz …